Rozhovor a recenze! S kamarádkou si povídáme o Nanoil Retinol Face Serum

Ahoj! Dnešní příspěvek bude trošku atypický. Moje kamarádka Jilča hraje roli velice zvídavé žurnalistky, zatímco já se snažím na všechny její otázky co nejlépe odpovídat. Budeme se zaměřovat na retinol a na sérum Nanoil Retinol Face Serum. Budeme se snažit představit vám toto skvělé sérum plné úžasných ingrediencí. Také s vámi budu sdílet svou vlastní recenzi séra Nanoil Retinol Face Serum. Pojďme na to! 

Nejpopulárnější otázky ohledně retinolu.

Julča: Co je to retinol? V čem tkví tajemství jeho úspěchu?

Retinol je zkrátka vitamin A. Má velice širokou škálu možných užití. Retinol má například nesmírně efektivní účinek proti stárnutí, který byl dokázán řadou studií. Retinol je synonymní pro obnovu pokožky, její vyhlazení a snížení viditelnosti vrásek.

Julča: Komu pomůže aplikace retinolu na obličej proti vráskám nejvíce? Kdy se vyplatí po této ingredienci sáhnout?

Mnoho lidí se ptá, v jakém věku by měli začít užívat retinol a jakou dlouho by měla léčebná kúra zabrat? Na tuto otázku není jednoduchá odpověď. I mladší lidé mohou retinolu využít v případě, že mají problémy s akné. Rozhodně se vyplatí jeho pravidelné užívání po třicítce. Dermatologové doporučují retinol pro osoby starší 35 let. Není radno zapomínat, že naše pokožka je v dnešní době bombardována znečištěním, smogem, medikacemi a působky stresu. Retinol se vyplatí vyzkoušet kdykoliv vám vaše pokožka naznačí, že je s ní něco špatně.

Julča: Chci retinol vyzkoušet. Jak začít? 

Rozhodně byste neměli užívat příliš vysokou koncentraci retinolu. Ideálně začněte s menšími dávkami a produkt aplikujte každé 3 dny. Pokožka si musí na vitamin A zvyknout. Po 2 týdnech můžete léčebnou kúru zintenzivnit a užívat ji každý druhý den. Po Dvou týdnech ji můžete nanášet každý večer. Dávku postupně zvyšujte tak, abyste si zajistili všechny výhody užívání retinolu.

Julča: Existuje mnoho krémů s retinolem. Jaký z nich je tím nejlepším?

Ze všeho nejdříve bych ráda doporučila, ať na krémy zapomenete. Pokud vás zajímá retinol a chcete si zajistit ty nejkrásnější účinky, budete potřebovat produkt, který se absorbuje do pokožky, namísto toho, aby se pouze usadil na jejím povrchu.

A přesně proto je obličejové sérum bohaté na retinol tou nejlepší volbou. Pouze tato forma vitaminu A vám je schopna dodat slíbený účinek.

Julča: A je nějaké obličejové sérum, které bys nám ráda doporučila?

Nanoil nabízí to nejlepší sérum s retinolem – 100% retinol je v tomto případě důležitý, jelikož mnoho firem prodává retinoidy, které mají mnoho negativních dopadů na naši pokožku, kterou mohou podráždit. Reinoidy dávají retinolu špatné jméno.

Julča: Proč je sérum s retinolem od Nanoil tím nejlepším?

Protože dokáže velice šetrně ale přitom efektivně zajistit všechny účinky, které výrobce slibuje a viditelně omladit a zkrášlit naši pokožku. Produkt se perfektně absorbuje, je nesmírně lehký, efektivní a ještě k tomu obsahuje optimální dávku retinolu.

Skvrny mi zmizely již po týdnu. Sérum lže na začátku léčebné kúry užívat každý druhý den a v případě ranní aplikace se musí aplikovat společně s krémem na opalování. Stárnutí vlivem sluníčka je něco, co se už nedá zvrátit

Julča: Takže, když to shrneme, obličejové sérum s retinolem je tou nejlepší volbou. Produkty s UV filtrem jsou nutností a měli bychom se vyhnout retinoidům a namísto nich zvolit perfektní, optimální a efektivní obličejový retinol.

Přesně. Navštivte www.nanoil.cz a vyberte si sérum z jejich široké nabídky. Retinol lze kombinovat s hydratačními a rozjasňujícími nočními či denními krémy, oleji či másly.

Julča: Super, to ráda slyším. Takže, poslední otázka a pak to můžeme zabalit. Kolik za tuhle kvalitu zaplatíme?

Nanoil Retinol Face Serum je dostupným produktem, kterou si po jejím porovnání s cenou ostatních produktů opravdu zamilujete. Vydrží vám kromě toho opravdu dlouho. Sérum je objemné a obsahuje 50 ml.

Julča: Skvělé, tohle mi bohatě stačí 🙂

A jak se dnešní příspěvek líbil vám? Pokud se vám interview líbilo, dejte mi vědět a sdílejte se mou a Julčou další témata! Pá.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *