Dinoplatz, Twisty Tail Mascara. Dokáže se tenhle ohebný kartáček vypořádat s krátkými řasy?

Všichni víme, že přípravky, které používáme pro péči o naši pleť, se k ní hlavně musejí hodit. Toto zahrnuje individuální přístup k péči o pokožku. Jak je to ale s řasenkou? Možná vás to překvapí, ale správný přístup je v tomto ohledu pouze jeden.

Řasenka musí mít aplikátor, který se svým tvarem a svojí velikostí hodí k řasám. Je jasné, že každý máme trochu odlišné řasy, což reflektuje výběr kosmetických procedur.

Pokud chceme, aby naše řasy byly objemné a natočené, musíme se o ně starat opravdu komplexně. Dostatečně efektivní řasenka je v tomto ohledu naprostou nezbytností pokud řasy chcete optimálně prodloužit a definovat tvar svých očí. Důležitá přitom není jen receptura, ale také aplikátor, který se musí řasám přizpůsobit. Aplikátory mám nejraději silikonové, ale měla jsem problém nalézt řasenku, která by měla opravdu optimální aplikátor. Poté jsem narazila na řasenku Too Cool For School.

Too Cool For School Dinoplatz Twisty Tail Mascara

Jedná se o jedinou řasenku, která má aplikátor, který se dokáže přizpůsobit řasám a zajistit tak optimální aplikaci. Ergonomický aplikátor Dinoplatz Twisty Tail Mascara byl vyvinut tak, aby řasy skrze jeden jediný produkt získaly několik účinků. Jak na to?

Flexibilní aplikátor, který se dokáže ohnout!

Řasenka Too Cool For School ze série Dinoplatz nabízí aplikátor, který se dokáže ohnout. Za tuto funkci vděčí vklíněnému prostoru, který se nachází na spodní části balení. Díky tomu můžeme aplikátor ohnout tak, jak potřebujeme. Můžeme si vybrat mezi třemi pozicemi aplikátoru

  1. rovný aplikátor pro základní make-up,
  2. jemně zahnutý aplikátor pronatočení řas,
  3. maximálně zahnutý aplikátor pro přesnou aplikaci make-upu.

Efektivní zakončení

Podle mě se jedná o skvělý a inovativní přístup k make-upu. Řasenka Too Cool For School Twisty Tail dodává efekt optimálně prodloužených, natočených a skvěle oddělených řas. Abych pravdu řekla, samozřejmě znám i řasenky, které mají intenzivnější účinek. Výrobce se zaměřuje na jednoduchost užití a jedinečný aplikátor.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *