Nanoil Vitamin C Face Serum, aneb jedná se opravdu o to nejlepší sérum? Má recenze

Nanoil dobré obličejové sérums vitaminem CKvalitní obličejové sérum je jednou z položek, které zkrátka musím mít. Vždy se při výběru zaměřuji na seznam ingrediencí.  A právě proto jsem se do Nanoil Vitamin C Face Serum zamilovala téměř ihned poté, co jsem si přečetla jeho etiketu. Obsahuje ten nejlepší typ vitaminu C na nynějším kosmetickém trhu! Funguje tak, jak výrobce slibuje? Jaké výsledky nám dokáže zajistit? Čtěte dál a vše zjistíte!

Nanoil Vitamin C Face Serum: design, objem, cena

Své obličejové sérum s vitaminem C jsem si zakoupila na oficiálních webových stránkách www.nanoil.cz společně s několika dalšími úžasnými kosmetickými produkty (na mém blogu jsou k dispozici jejich recenze). Sérum jsem obdržela nesmírně rychle v krásném a bytelném balení, díky čemuž jsem ihned pocítila, že jsem si objednala prémiový produkt. Lahvička je sama o sobě krásná a je opatřena kapátkem s dřevěným víčkem. Všechny elementy dohromady tvoří opravdu velice elegantní celek.

Naše peníze nám zajistí 50 ml produktu v tmavé skleněné lahvičce (která si díky tomu uchová své vlastnosti, jelikož nebude sluneční světlo vitamin C oxidovat). Většina ostatních sér na trhu nabízí objem 30 ml, takže již zde je vidět velké plus Nanoil. Obličejové sérum Nanoil Vitamin C Face Serum dokáže účinky pokořit mnohé luxusní produkty. Přitom se jedná o velice dostupnou kosmetiku.

Ingredience v obličejovém séru Nanoil Vitamin C Face Serum

Receptura rozhodně stojí za zmínku, jelikož obsahuje ten nejlepší vitamin C společně s extrakty z indické rostliny Punarnava, jejíhož účinku se užívalo již od nepaměti. Nanoil Vitamin C Face Serum díky tomu hloubkově vyživuje pokožku:

  • VITAMIN C(ETYL ASKORBOVÁ KYSELINA) – derivát čistého vitaminu C, s nejlepší strukturou pro nejefektivnější účinek na naší pokožce. Etyl-askorbová kyselina se neoxiduje ve vodném či olejovitém médiu, takže se po kontaktu s naším mazem neznehodnotí. Funguje opravdu skvěle, jelikož dokáže vyrovnat tón pokožky, rozjasnit pigmentové skvrny a vyhladit vrásky.
  • EXTRAKT Z KOŘENE PUNARNAVA – efektivní antioxidant, jehož účinků využívá indická Ájurvéda, což je tradiční východní medicína. Punarnava má na pokožku opravdu blahodárný účinek, kdy zabraňuje jejímu poškození a tvorbě hyperpigmentací a stejně jako vitamin C dokáže vyrovnat a zkrášlit tón pokožky. Obsahuje flavonoidy a rostlinné steroly. Díky tomu se jedná se o skvělého parťáka pro vitamin C

Nanoil Vitamin C Face Serum: první aplikace a první dojmy

Kapátkem lze aplikovat optimální množství séra. Lahvička obsahuje lehký produkt, který není ani gelový, ani mastný (byla jsem ráda, jelikož má pokožka olejovou kosmetiku zrovna dvakrát nemusí).

Má pokožka všechen produkt vstřebala téměř okamžitě. Sérum je hebké, snadno se užívá a je nekomedogenní, takže neucpává mé póry. Nikdy mi nepřišlo, že by byla po aplikaci pokožka mastná či ulepená. Sérum mi také nikdy negativně neovlivnilo make-up. Lze jej tak perfektně užívá i pod make-upem. Nemá žádné specifické aroma, což je dobře, jelikož silné aroma u mnoha osob dokáže vyvolat alergickou reakci.

Po první aplikaci byla má pokožka hebčí a příjemnější na dotyk. Také mi přišla pružnější. Změny v rámci jejího tónu jsem si hned nevšimla, ale mohu říct že můj obličej byl ihned krásnější a zářivější. Sérum od Nanoil je perfektním produktem pro užití v rámci ranní rutiny, ale lze jej užívat i před spaním tak, abyste se probudili s odpočatou a osvěženou pokožkou.

Nanoil Vitamin C Face Serum: Účinky po měsíci užívání

S vědomím toho, že sérum obsahuje ten nejlepší typ vitaminu C jsem nebyla překvapena tím, jak skvělé jsou jeho účinky. Etyl askorbová kyselina je opravdovým fenoménem. I nízká koncentrace této látky (v séru od Nanoil) dokáže zajistit opravdu intenzivní účinek, který činí ostatní séra (s koncentrací vit. C klidně i 15%) zcela redundantní, jelikož vysoká koncentrace se sebou nese riziko negativní reakce pokožky.

Nanoil Vitamin C Face Serum po jednom měsíci užívání zajistí opravdu úžasné výsledky, které ale od uživatele vyžadují čas a trpělivost. Pokožka bude hebčí a krásnější, plná lesku a viditelně odpočatá. Sérum mě dokázalo zbavit pigmentových skvrn, se kterými se trápím již několik let. Zajímá mě, jaký bude účinek po několika dalších týdnech. Myslím, že mě ještě překvapí!

Ještě vám chci říct jednu zajímavost. Vitamin C posiluje účinek UV filtrů, čímž brání fotostárnutí vlivem slunečního záření. Jedná se tak o skvělé sérum pro použití během dne. Pokud ještě nemáte své oblíbené sérum, je toto sérum od Nanoil dle mého názorů velkým favoritem! Na internetu si o něm můžete přečíst tisíce pozitivních recenzí. Rozhodně jej vyzkoušejte! <3

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *