Moje zkušenost s cluster řasami pro domácí aplikaci od Nanolash

Ahoj holky!

Dnes přicházím s recenzí na přípravek, který dokonale proměnil můj vzhled – a to doslova! Rozhodla jsem se otestovat DIY prodloužení řas od Nanolash. Během pár okamžiků se mi podařilo dosáhnout vzhledu jako Kim Kardashian nebo jiné známé osobnosti!

nanolash diy eyelash extensions

Nejednou jsem si na blogu stěžovala na mé řasy. Moje přirozené řasy jsou velmi slabé, světlé a snadno vypadávají. Je možné, že léta semipermanentního prodlužování řas na tom má svůj podíl. S vypadáváním a poškozením řas jsem bojovala poměrně dlouho. Nepodařilo se mi je však plně uvést do původního stavu.

Poté jsem se rozhodla vyzkoušet DIY Eyelash Extensions od Nanolash a měla jsem od tohoto produktu velká očekávání. Dnes se s vámi chci podělit o svůj názor!

DIY Lash Extensions – můj první dojem

DIY Lash Extensions jsou dodávány v balení po 36 umělých řas ve 3 různých délkách: 10, 12 a 14 mm. Výrobce také nabízí kompletní sadu pro prodloužení řas, která obsahuje:

  • Nanolash bonder;
  • Nanolash remover;
  • Nanolash sealer;
  • aplikátor na řasy z nerezové oceli.

Po vyjmutí cluster řas z krabičky jsem byla pozitivně překvapena. Jedná se o jemné a elastické řasy v sytě černé barvě. Musím přiznat, že tyto falešné řasy pro domácí aplikaci od Nanolash mohu určitě označit za prvotřídní přípravek.

Pečlivě jsem si přečetla návod. Hotové super řasy jen za 10 minut? Účinky po jedné aplikaci trvající až 5 dní? Zní to jako splněný sen, a tak jsem si to musela vyzkoušet.

Jednoduché prodloužení řas doma – opravdu to funguje?

Nikdy jsem nezkoušela prodlužování řas doma. Co se týče proužkových umělých řas, to je úplně jiný příběh. Mám také na paměti, že aplikace by měla trvat asi 10 minut, a proto jsem nastavila stopky. Je na čase začít!

Nanesla jsem tenkou vrstvu bonderu a poté jsem nanesla první, druhý, třetí a čtvrtý trs cluster řas pod moje přirozené řasy, asi 1 mm od kořínků. Stejný postup jsem zopakovala i na druhém oku. Výsledek? 8.45 minut – přesně tak dlouho mi trvalo, než jsem získala svůj vysněný vzhled!

Mrkla jsem se na výsledky své aplikace zblízka. Všimla jsem si, že spojovací linka byla prakticky neviditelná a trsy řas tak dobře splynuly s mými přírodními řasami. Proto mohu říci, že toto jsou ty nejlepší umělé řasy, které jsem kdy vyzkoušela!

umělé řasy pro aplikaci doma nanolash

Vytvořila jsem jemný vzhled řas pomocí trsů Nanolash Divine o délce 10 mm a 12 mm, což je super pro vzhled ve všední dny.

Vydržely DIY aplikované řasy skutečně 5 dní?

Výrobce uvedl, že domácí prodloužení řas by mělo vydržet až 5 dní. Chtěla jsem si ověřit i to!

Umělé řasy jsem aplikovala v pondělí. Vytvořila jsem jemný vzhled řas pomocí trsů o délce 10 mm a 12 mm, což je super pro vzhled ve všední dny. V neděli byly moje umělé řasy stále na místě!

Rozhodla jsem se je sundat až po 7 dnech, i když si myslím, že jsem je mohla nosit o něco déle. Podělím se a vámi o moje pocity. Výrobce trvdí, že tyto řasy jsou jednorázové. Po sundání se však trsy nedeformovaly a zachovaly si původní tvar. Lepidlo jsem z trsů snadno odstranila pomocí removeru. Co se mě týče, umělé řasy lze určite použít znovu, což určitě udělám!

falešné řasy nanolash

Doporučuji vám cluster řasy od Nanolash?

DIY Eyelash Extensions je produkt, který vám mohu s čistým svědomím doporučit. V první řadě oceňuji falešné řasy Nanolash pro jejich:

úspornost – jeden box zajistí 4 aplikace a trsy je možné znovu použít;
jednoduchost – snadné domácí prodlužování řas se stává možným s Nanolash DIY Lash Extensions;
rozmanitost – v sadě jsou 3 různé délky segmentových řas a na webových stránkách Nanolash je k dispozici až 8 různých stylů!

Cluster řasy pro domácí aplikaci jsou doopravdy skvělé. Libovolně jsem si vybrala různé velikosti, abych si vytvořila styling řas mých snů a dosáhla požadovaných výsledků.

Ohromující pohled za 10 minut? Říkám ano!

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.