Můj test a recenze The Ordinary Multi-Peptide Hair Serum!

Otestovala jsem pro vás The Ordinary Multi-Peptide Serum a rozhodla se, že se s vámi o své poznatky podělím v tomto příspěvku. Zajímá vás, jaký je účinek tohoto produktu? Dokázalo mi sérum zajistit hustší a krásnější vlasy?

Již mnohokrát jsem na svém blogu zmínila, že jsem opravdový maniak, co se péče o vlasy týče a věřím, že kdybychom měli všichni přístup k přírodním, za studena lisovaným rostlinným olejům (nejvíce jsem se v současné době zamilovala do mandlového oleje <3), neměli bychom potřebu kupovat si kosmetické produkty plné chemie z drogerií.

I přesto si myslím, že vlasy potřebují čas od času nějakou tu změnu. Kosmetika by ale měla být vždy efektivní a kvalitní. Proto není divu, že mi do oka padlo sérum The Ordinary Multi Peptide Serum for Hair Density.

A jak sérum obstálo?

Multi-Peptide Hair Serum

The Ordinary Hair Serum je plné peptidů, což jsou řetězce aminokyselin esenciální pro syntézu proteinu (např. keratinu, ze kterého jsou naše vlasy a nehty).

Ve většině kosmetických produktů se užívají náhražky peptidů, což jsou většinou rostlinné proteiny (např. pšeničný, rýžový či hedvábný protein). Velkou výhodou séra The Ordinary Multi Peptide Serum je fakt, že jeho peptidový komplex je kompatibilní s peptidy přirozeně se vyskytujícími v lidském těle.

Složení The Ordinary Multi Peptide Serum

To vše zní krásně, ale jaké sérum nabízí ingredience? Možná vás bohaté složení séra překvapí.

A je na vás, zdali toto berete jako plus či mínus. To se liší dle potřeb vašich vlasů. Mé vlasy si nerozumí s vysoce koncentrovanými produkty, takže má kosmetická taštička obsahuje hlavně přírodní oleje, rostlinné infuze a také rostlinné gely (např. z aloe vera).

Zde je výčet ingrediencí v The Ordinary Serum:

  • REDENSYL Complex (Extrakt z kůry Larix Europaea a extrakt z listu Camellia Sinensis)
  • Peptidový komplex PROCAPIL
  • Peptidový komplex CAPIXYL (Extrakt z rostliny Trifolium Pratense)
  • Komplex BAICAPIL (Extrakt z kořene Scutellaria Baicalensis, Extrakt z klíčků Triticum Vulgare a extrakt z klíčků Glycine Soja)
  • AnaGain (Extrakt z Pisum Sativum)
  • Rozpustný kofein (1% kofeinu na jednotku váhy)

Jak sérum The Ordinary Hair Serum funguje?

Přišel čas pobavit se o té nejdůležitější části dnešního příspěvku, kterou jsou účinky The Ordinary Multi-Peptide Serum. Začnu tím, že shrnu, co by produkt dle značky měl zvládat (sliby značky) a následně vám povím, jaké byly účinky na mých vlasech.

Hlavní cíle The Ordinary Hair Serum:

  • obnova a posílení vlasů.
  • urychlení růstu vlasů.
  • zabránění vypadávání vlasů.
  • hustší a plnější vlasy.

Škoda, že se nikde nedočteme, jak dlouho trvá, než se objeví první výraznější výsledky. Rozhodla jsem se, že si budu The Ordinary Serum aplikovat pravidelně po dobu jednoho měsíce a uvidím, jak (a zdali) sérum funguje

Úplně na začátku mého snažení jsem si všimla pálení při první aplikaci. Asi to byla reakce mé pokožky na vysokou koncentraci ingrediencí. Po dvou aplikacích již byla situace lepší. Vlasy se ale hůře rozčesávaly a nebyly tak lesklé, jak jsem si představovala. Všimla jsem si nějakých pozitivních změn? Rozhodně! The Ordinary Multi Peptide Serum snížilo množství vypadaných vlasů na mém kartáči.

Shrnutí. Koupila bych si sérum znovu?

Odpověď je bohužel ne. Dle mého názoru účinky za cenu produkt nestojí. Budu se dále držet svých vlasových olejů. Samozřejmě můžete produkt vyzkoušet sami na svých vlasech! V případě, že tak učiníte, mi prosím dejte vědět do komentářů, jak jste dopadli.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *