Nanoil Argan Micellar Shampoo. Jaký mám na něj názor?

micelární šampon s arganovým olejem Nanoil

Máte svůj oblíbený šampon?

Většina žen ne. Často si nějaký šampon koupíme buďto zcela náhodně, nebo protože byl zrovna ve slevě. Účinek je zprvu většinou dobrý, ale po nějaké době si povšimneme suchých a netvárných vlasů. Začneme tedy hledat jiný šampon. Atd, atd. Jedná se o začarovaný kruh.

Arganový olej a micely: ingredience, které dodávají šamponu na efektivitě.

Šampon s arganovým olejem je jednou z možností. Většinou si jej kupujeme protože nám jeho popularita naznačuje, že se jedná o efektivní produkt. Bohužel ale mnoho šamponů s tímto označením obsahuje opravdu stopové množství arganového oleje, který je ještě k tomu většinou nekvalitní a zpracovaný.

Micelární šampon je další možností. Jedná se o produkt, který nám dává naději. Magické micely podle všeho dokáží vlasy mýt několikanásobně efektivněji, než běžné šampony. Micelární receptura ale často bohužel není díky své nízké koncentraci tak efektivní, jak by měla být.

micelární šampon s arganovým olejem Nanoil

Co se stane, pokud je nakombinujeme?

Kombinaci obou složek můžeme nalézt v micelárním šamponu s arganovým olejem a micely od Nanoil, což je produkt, na který se dnes zaměříme. Tyto dvě složky spolu efektivně spolupracují tak, aby vytvořily jeden z nejefektivnějších tandemů na trhu.

Jaké ingredience Nanoil Argan Micellar Shampoo obsahuje a jak účinkují?

Šampon, který vlasy myje a zároveň o ně efektivně pečuje? Ano, přesně tak funguje Nanoil Argan Micellar Shampoo. Jedná se o jeden ze čtyř micelárních šamponů, se kterými přišel Nanoil na kosmetický trh.

Receptura je založena na arganovém oleji a tzv. micelách. Jistě každý zná základní charakteristiku arganového oleje. Jedná se o nesmírně efektivní vyživující, obnovující a vlasy chránící olej (před poškozením ze slunce, tepla a toxinů). Druhou základní ingrediencí jsou micely, které efektivně zbavují vlasy špíny a nečistot.

Nanoil Argan Micellar Shampoo je obohacen i o gumu Tara, ricinový olej a sericin. Ve výsledku tak dokáže:

 • rychle a efektivně mýt vlasy a pokožku hlavy
 • pomáhat od podráždění
 • udržovat vlasy svěží
 • zabránit vysušování vlasů po šamponování
 • zabránit kadeření a uzlení vlasů
 • udržovat vlasy zdravé a krásné
 • připravit vlasy na výživu
micelární šampon s arganovým olejem Nanoil

Recenze Nanoil Argan Micellar Shampoo. Opravdový hit!

Možná si myslíte, že v rámci vaší kosmetické rutiny by šampon neměl mít, nebo spíše nemá, zásadní roli. Inu, může a měl by mít. Micelární šampon dokáže velice efektivně vyživovat vlasy a pomáhat s jejich péčí, zatímco je velice efektivně myje.

 1. Jedná se o šampon, který se hodí na všechny typy vlasů. To znamená, že z něj těží jak člověk se zcela zdravými vlasy, tak člověk s poškozenými, slabými a matnými vlasy.
 2. Jedná se o efektivní šampon, což znamená, že k jedné aplikaci vyžaduje opravdu malé množství produktu. To je jak ekologické, tak ekonomické, jelikož méně šamponu v jedné dávce znamená méně častý nákup nového balení.
 3. Jedná se o hloubkově vyživující šampon, který je také inovativní. Většina značek nevyužívá příležitost, kterou vlasové šampony poskytují, kterou je možnost výživy a ochrany vlasů při jejich mytí.
 4. Jedná se o ten nejlepší šampon, který jsem kdy testovala. Opravdu. Je mi jasné, že si jej koupím znovu ihned poté, co mi nynější lahvička dojde. Šampon tvoří skvělou pěnu, díky které se dostane ke všem vlasům, funguje nesmírně efektivně a také skvěle voní.

Čtěte více: www.nanoil.cz

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.