Velký test: recenze Nanoil Hair Volume Enhancer

Ahoj všichni!

Každý by chtěl mít zdravé, krásné a pevné vlasy. Namísto toho ale většina z nás bojuje s jemnými, slabými a křehkými vlasy, které rády ztrácejí objem. Můžeme s tím něco dělat?

nanoil hair volume enhancer

Před nějakou dobou mi jedna z kamarádek poradila, že bych měla zkusit Nanoil Hair Volume Enhancer. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli se vyplatí utratit zase další peníze za produkt pro dodání objemu, ale kamarádka se nedala a tak jsem na to nakonec kývla. Podle toho, co jsem si našla na internetu, se jednalo o sprej pro dodání objemu pro všechny typy vlasů. To byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodla jej vyzkoušet.

Jak poznat, že máte poškozené vlasy?

Mé vlasy bývaly dříve suché a roztřepené u konečků. Myslím si, že jsem za jejich nepěkný stav mohla sama tím, že jsem do nich pumpovala kosmetiku pro dodání objemu za každou cenu. Moc jsem se s tím holt nepárala a nakonec mi tak zbyly vysušené a poškozené vlasy. Obecně byly vlasy:

  • nepoddajné při stylingu
  • náchylné na kadeření a statickou elektřinu
  • křehké
  • třepící se
  • hrubé a bez lesku

Všechny výše zmíněné symptomy poukazují na to, že vlasy vyžadují extra výživu a péči. Bohužel v tomto případě nepomůže ani šampon, ani kondicionér. Pro obnovu vlasů je nutné začít s peelingem či vlasovým olejováním. Když se mé vlasy konečně posílily, začala jsem užívat Nanoil Hair Volume Enhancer pro zajištění objemu. K mému překvapení mi produkt zajistil víc, než jen zobjemnění vlasů.

hair volume enhancer nanoilVlasová obnova a objemný účes

Pravdou je, že miluji verzatilní zkrášlující produkty, které mi pomáhají řešit hned několik problémů zároveň. I když jsem byla zprvu skeptická, začala jsem Nanoil Hair Volume Enhancer užívat pravidelně. Velice mě překvapilo to, jak rychle se objevily první účinky. Nejprve mi můj účes vydržel po celý den i v případě, že nebylo zrovna super počasí. Vlasy byly odolné vůči vlhkosti, slunečnímu záření a větru. Mé vlasy byly také lesklejší a objemnější. Po měsíci byly mé vlasy obnovené, vyživené, měkké a poddajné. Díky Nanoil Hair Volume Enhancer můžete nahradit hned několik klasických kosmetických produktů.

Po první fázi překvapení z toho, jak krásné jsem měla díky Nanoil Hair Volume Enhancer vlasy, jsem navštívila webové stránky Nanoil (nanoil.cz) a objednala si tři další lahvičky. Jednu pro mou mámu, jednu pro mou kamarádku a jednu pro sebe do zálohy. Samozřejmě jsem nevěděla, jestli jim budou účinky vyhovovat, ale jak jinak se to dozvědět, co? Naštěstí se do produktu obě zamilovaly. Pro mě osobně je to důkaz toho, že Nanoil Hair Volume Enhancer funguje na všech typech vlasů. Kamarádce se hrozně zamlouvá vůně. Co vám? Mě se také líbí.

Jedna lahvička, spousta aplikací

Sprej je vyvinut pro zajištění hloubkové výživy pro obnovu poškozených vlasů. To vše aniž by vlasy zatěžoval či je činil tuhými. Jedná se tedy o perfektní sprej pro každodenní užití. Existuje ale ještě jeden důvod, proč Nanoil Hair Volume Enhancer užívám opravdu každodenně a tím je super rychlá aplikace. Sprej mi zajistil ty nejlepší účinky vždy po aplikaci na vlhké či ručníkem sušené vlasy. Můžete jej ale klidně aplikovat i na suché vlasy – možná to u vás bude fungovat lépe, než u mě. Nemusíte si ale vlasy fixovat dalším sprejem, jelikož to Nanoil Hair Volume Enhancer zvládne sám.

Proč je tento stylingový sprej tak efektivní? Je to dáno jeho recepturou:

  • pantenol vlasy posiluje, zabraňuje vypařování vody a podporuje lesk a hebkost
  • hydrolyzovaný keratin obnovuje poškození a dodává vlasům objem, díky čemuž jsou tlustší.

nanoil sprej pro objemnější vlasyPři aplikaci Nanoil Hair Volume Enhancer budou vlasy měkké a příjemné na dotek. Sprej pomáhá při boji proti statické elektřině a kadeření.

I když jsem si nebyla jistá, zdali se nákup Nanoil Hair Volume Enhancer vyplatí, byla jsem ráda, že jsem produkt zkusila. Nanoil Hair Volume Enhancer vám mohu z celého srdce doporučit. Doufám, že vám pomůže tak, jako pomohl mně.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.