Nanobrow Lamination Kit – proč jsem si tuto sadu zamilovala?

laminace obočí doma

Ahoj!

Trápí vás váš make-up na obočí? Jednoho dne vám účinek vyhovuje, zatímco další den vypadá jako z animáku? A nejlépe ještě přesně v ten den, kdy je potřeba, abyste vypadali dobře. Znám to z vlastní zkušenosti, nebojte! Naštěstí jsem se rozhodla vyzkoušet laminaci obočí z pohodlí domova. Od té doby mě už make-up na obočí nemusí trápit. Profesionální laminační sada na obočí Nanobrow Lamination Kit problém efektivně vyřešila!

Našli jste během posledních týdnů či měsíců nějaký kosmetický zázrak? Já ano! Je na čase s vámi můj hlavní objev sdílet 🙂

Jedná se o Nanobrow Lamination Kit – profesionální laminační sadu na obočí, která kompletně transformovala mou make-upovou rutinu. Hodí se jak k použití v salonech krásy, tak k domácí aplikaci. Pokud byste rádi vyzkoušeli laminaci z pohodlí domova, na nic nečekejte!

Dnes si něco povíme o to, co to ta laminace obočí vlastně je, jak se obočí laminuje z domova a jak přitom může pomoci sada jako ta od Nanobrow.

Laminace obočí – o co při ní jde a stojí za to?

Laminace obočí je nebolestivá metoda stylingu obočí a jeho tvarování po dobu několika týdnů s pomocí efektivních produktů. Cílem je zajistit si přirozený vzhled obočí a definici pro zkrášlení obočí.

Věřím, že laminace obočí je šikovným řešením, které stojí za zkoušku, hlavně v případě, že je obočí nepoddajné a obtížné na styling a úpravu.

laminace obočí doma

Nanobrow Lamination Kit – jak si za pomoci této sady obočí laminovat z pohodlí domova?

Nemusíte se bát, že byste laminaci obočí z pohodlí domova nezvládli. Dříve jsem pracovala jako stylistka v salonu krásy, takže vím o čem mluvím. Nanobrow Lamination Kit je velice efektivní sada, jejíž aplikaci zvládne každý. Jsem si opravdu jistá, že budete s výsledky spokojeni (má kosmetička si pravděpodobně říká, proč už u ní nejsem tak často :D).

Takže… jak si obočí za pomoci sady Nanobrow laminovat?

  1. Nejprve si pečlivě odlíčím make-up, hlavně v oblasti okolo očí. Užívám k tomu odličovače bez olejů.
  2. Aplikuji si trochu lepidla na obočí přiloženým aplikátorem. Počkám 25-50 sekund.
  3. Za pomoci kartáčku aplikuji liftingový produkt.
  4. Počkám 5-8 minut, poté produkt setřu vatovým polštářkem.
  5. Nanesu na obočí poslední produkt, počkám 5-8 minut. Následně jej setřu vlhčeným bavlněným polštářkem.
  6. Pročešu své obočí a je hotovo!

Při nanášení každé z aktivních látek je třeba se zaměřit na česání chloupků správným směrem.

Důležité je, ž v případě Nanobrow Lamination Kit jsou všechny lahvičky označené a očíslované, takže vždy víte, jaký krok a jaká lahvička na vás dále čekají! Skvěle se hodí všem ženám, které jsou unavené nutností aplikace každodenního make-upu!

Domácí laminace obočí s Nanobrow Lamination Kit – účinky

  • Obočí je plnější a hustější.
  • Zajistila jsem si přirozený účinek po dobu 6-8 týdnů (představte si, kolik času jsem ušetřila! :D).
  • Zbavila jsem se problému nevzhledného obočí.
  • Mé obočí má konečně optimální tvar.

Jsem ráda, že už nemusím utrácet tisíce za laminaci obočí. Mám svou vlastní sadu, díky které si obočí dokáži z domova laminovat během 15 minut. 🙂 Důležité je také zmínit, že jedna lahvička vám vydrží na celkem 10 laminací!

Profesionální Nanobrow Lamination Kit je dostupný na oficiálních webových stránkách www.nanobrow.cz, stejně jako online a v kamenných prodejnách. Někde jsem sadu viděla i ve městě v drogerii, možná u Rossmanna. Musíte se mrknout sami, už si to moc nepamatuji!

Napište nám vaše zkušenosti s laminací obočí z pohodlí domova! Přijde vám metoda také tak revoluční, jako mně?

Mějte se! Vidíme se příště!

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.