Chcete silnější a zdravější vlasy? Mrkněte na mé oblíbené vlasové masky!

Užíváte keratin v rámci vaší každodenní péče o vlasy? Proč se vlastně ptám na tento protein a ne na nějakou hydratační složku či živinu? Protože keratin je hlavní složkou, která tvoří strukturu našich vlasů a je odpovědný za jejich stav a zdraví. Proto je nutné, v případě, že chceme mít krásný účes, zajistit vlasům dostatek keratinu pro jejich ochranu a obnovu. Rozhodně vám mohu doporučit zainvestovat trochu peněz do kvalitní vlasové masky s keratinem a tu užívat alespoň jednou týdně. Vím, že se snadno řekne, abyste si koupili nějakou masku, když je jich v drogeriích tolik. Proto jsem si pro vás připravila krátkou přehlídku mých nejoblíbenějších produktů tohoto typu. Doufám, že vám tím usnadním výběr.

Keratinové vlasové masky pro silnější a zdravější vlasy

DOPORUČENÍ Č.1
Nanoil Keratin Hair Mask

Nanoil Keratin Hair Mask

Jedná se o mou nejoblíbenější a podle všeho nejuniverzálnější keratinovou vlasovou masku na trhu. Překvapilo mě, že takto efektivní a versatilní produkt je dostupný za tak nízkou cenu. Pokud chcete své vlasy rychle a efektivně obnovit, zkrášlit a posílit, rozhodně vyzkoušejte Nanoil Keratin Hair Mask. Na výsledky nebudete muset dlouho čekat! Pokud tedy před vámi stojí nějaká důležitá událost (svatby, firemní večírek), rozhodně po této vlasové masce sáhněte. Vyhlazuje vlasy, zajišťuje jim lesk a činí je plnějšími a krásnějšími. Při zahrnutí produktu do vaší každodenní rutiny se můžete těšit na posílené, obnovené a pevné vlasy, které budou odolné mechanickému a chemickému poškození.

Nanoil Keratin Hair Mask – aplikace

Aplikace je nesmírně snadná. Nejprve si umyjte vlasy, zbavte je přebytečné vody ručníkem a poté aplikujte masku po celé délce vlasů. Tu vymyjte po 20 minutách. A to je vše!

více informací: www.nanoil.cz

DOPORUČENÍ Č. 2
Phyto Phytokeratine Extreme Mask

Tato maska se také řadí mezi špičku ve své kategorii. Bohužel stojí o trochu více, než ostatní keratinové vlasové masky. Maska Phytokeratine je dostupná ve 200 ml balení, které obsahuje množství zajímavých složek. Jednou z nich je nesmírně efektivní rostlinný keratin. Phytokeratine neobsahuje žádné živočišné složky, což znamená, že jej tvoří pouze rostlinné extrakty, jako např. extrakt z pivoňky, olej ze semen Adansonia Digitata, hydrolyzovaný kukuřičný protein, hydrolyzovaný sójový protein a hydrolyzovaný pšeničný protein. Receptura je obohacena o pantenol a vitamin E. I když hydrolyzované proteiny netvoří většinu této masky, můžete si být jistit tím, že vaše vlasy efektivně zkrášlí, ať už jsou jakkoliv poškozené.

Phyto Phytokeratine Extreme Mask – aplikace

Aplikace masky Phytokeratine Extreme je vcelku zajímavá. Musíte si nejprve definovat vlasy. Pokud si jemné a křehké, pak masku smyjte po 3 minutách. Pokud jsou vlasy hustší, nechte Phyto Phytokeratine Extreme Mask na vlasech působit déle, až po dobu 10 minut.

DOPORUČENÍ Č.3
Global Keratin Lock Me

Vím, že maska Global Keratin Lock Me není zrovna tou nejlevnější na trhu, ale mým vlasům pomohla, takže se domnívám, že stojí za to ji vyzkoušet v případě, že vám nevadí investice extra kačky do vlasové masky. Kromě toho, že po aplikaci vlasy nesmírně příjemně voní a jsou nesmírně hebké, zajišťuje maska Global Keratin Lock Me vlasům plnost, odolnost a efektivní péči. Za tento účinek maska vděčí přírodním ingrediencím, mezi kterými nalezneme vitaminy a peptidy. Produkt se hodí také zralým vlasům.

Global Keratin Lock Me – aplikace

Slyšela jsem, že tato maska zajišťuje lepší účinky v případě, že se užívá společně s GKhair Shield Additive. To je škoda, jelikož jsou produkty obecně vcelku drahé. Tento extra produkt jsem si nekupovala a užívala pouze Global Keratin Lock Me. Stačí nechat masku působit 5 minut a poté ji vymýt.

DOPORUČENÍ Č.4
VAITE Keratin Purple Hair Mask

Nakonec tu pro vás mám masku vyvinutou pro přírodní blond vlasy a bělené vlasy. Není žádným tajemstvím, že se blond vlasy často po čase barví do nepříliš atraktivní žluté. Proto, aby si člověk udržel skandinávskou blond barvu vlasů, je nutné na vlasy aplikovat vhodné produkty, jakým může být např. i tato keratinová maska. Fialová receptura zajišťuje vlasům intenzivní barvu a posílení. Obnovuje vlasy a zabraňuje jejich blednutí. Naštěstí není cena nijak vysoká, takže masku VAITE Keratin Purple Hair Mask rozhodně vyzkoušejte.

VAITE Keratin Purple Hair Mask – aplikace

Dalším plus tohoto produktu je fakt, že je aplikační postup jednoduchý. Stačí si produkt aplikovat na vlhké vlasy, nechat 5 minut působit a poté jej vymýt.

DOPORUČENÍ Č.5
Wella Professionals Sp Luxe Oil

Pokud máte kadeřavé vlasy, či jsou něco mezi hustými a porózními, je vlasová maska se změkčovadlem vše, co potřebujete. Jednou z nejlepších masek v této kategorii je Wella Professionals Sp Luxe Oil – maska s obsahem přírodních olejů (arganový, jojobový a mandlový). Tato olejová směs vyživuje vlasy a zabraňuje jejich vysušování, které vede ke křehkosti vlasů. Cena je férová, takže mi nevadilo, že má produkt jen 150 ml.

Wella Professionals Sp Luxe Oil – aplikace

Umyjte si vlasy, osušte je ručníkem a aplikujte dávku masky po délce vlasů. Vymyjte po asi 5 minutách.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.