Tři typy řas a jedna řasenka. Náročný kosmetický test

Zdavím vás, holky!

Dnes pro vás mám něco opravdu speciálního, protože jsem do tohoto příspěvku zapojila i svou rodinu. Abych to upřesnila, moje matka a sestra otestovaly řasenku Lashcode. Sdílely své dojmy a podávaly zprávy o změnách, které během měsíce zaregistrovaly u svých řas. Napadlo mě totiž, že každá z nás má jiný typ řas, a chtěla jsem být při hodnocení řasenky naprosto objektivní. Je jasné, že nám různé kosmetické přípravky slouží různými způsoby. Zajímalo mě, jestli se nám všem bude složení řasenky zamlouvat, jak bude působit na řasy, a jestli nám všem bude vyhovovat aplikátor řasenky.

Jak jsem již řekla, řasenku Lashcode jsme testovaly měsíc, a každá z nás má jiný typ řas:
  • Moje řasy jsou velmi dlouhé, ale velice tenké a řídké, takže jsem při koupi řasenky počítala s tím, že mé řasy zvýrazní a zahustí.
  • Moje sestra má husté a objemné řasy (závidím jí), ale jsou krátké a rovné (to už jí nezávidím), takže od řasenky požaduje, aby jí prodloužila a natočila řasy
  • Moje matka má řasy, kterým z legrace říkáme, běloušci, protože jsou na konečcích opravdu světlé; její řasy jsou také křehké a při odličování jí vypadávají; navíc ztratily svou pružnost. Proto chtěla řasenku, která bude k jejím řasám šetrná, a která o ně bude pečovat.

Každá z nás má svou oblíbenou řasenku (odlišné produkty). Všechny tři nás zajímalo, jestli pro nás řasenka Lashcode bude to pravé, protože:

  • má skvělý kartáček, při malování s ním lze jednoduše manipulovat.
  • receptura řasenky je sametová a prášková, takže lze vybudovat objem a tloušťku řas, podle toho, kolik nanesete vrstev řasenky
  • obsahuje několik kvalitních pečujících látek, díky kterým řasenka řasy nejen chrání, ale také regeneruje

Já, sestra i matka jsme řasenku Lashcode používaly měsíc, a proto vám toho o tomto produktu dokážeme hodně povědět.

Řasenka Lashcode – make-up

Je velice důležité, jakým způsobem řasenka pokryje řasy. Zbytek, jako je výdrž, barva řasenky, a odličování, je až na druhém místě. Já osobně jsem řasenkou Lashcode ohromená. Kartáček je skvělý, přesný a dostane se ke každé řase. Není těžké se dostat ke kořínkům řas, a díky tomu jsou mé řasy rovnoměrně pokryté řasenkou. Objem závisí na tom, kolik vrstev řasenky nanesu. Já musím nanášení řasenky věnovat více času než moje sestra, ale na to už jsem zvyklá. Lashcode k sobě nelepí řasy, ani na nich nezanechává hrudky. Již od první aplikace prodlužuje řasy a jemně je natáčí, takže je snadné dosáhnout efektu větších očí. Všechny tři jsme zaznamenaly zlepšení stavu řas; nyní jsou výrazné, delší, a krásně oddělené. Navíc nejsou žádné problémy s odličováním.

Řasenka Lashcode – péče

Tajemství řasenky Lashcode se bezpochyby skrývá v péči, kterou poskytuje řasám. Nadchla nás síla účinku pečujících látek v řasence. Z řasenky, která nejen krásně zvýrazní vaše řasy, ale také je regeneruje, prodlužuje a urychluje jejich růst, se přece musí stát hit! Zezačátku jsem si nemyslela, že účinky řasenky budou snadno viditelné, ale když jsem si všimla, že matce přestaly vypadávat řasy, a vypadaly více vyživené a pružně, uvěřila jsem ve schopnosti řasenky Lashcode. Tato řasenka se o řasy opravdu dobře stará… Nebo spíše přivádí zdravotní stav řas pod kontrolu.

Řasenka Lashcode – životnost

Všechny tři jsme se shodly, že tato řasenka drží opravdu dlouho. Vydrží na řasách mnoho hodin, nestrupovatí ani se nerozmazává ve vlhkém prostředí nebo v dešti. Navíc má tato řasenka velmi dobré složení, které se nemění ani po měsíci. Je jasně vidět, že řasenka zůstává čerstvá a nevysychá. Dokonce ani aplikátor není pokrytý zaschlými zbytky řasenky, které by zůstávaly zaseklé v kartáčku.

Co jiného mohu ještě dodat? Asi tohle:

Gratuluji, Lashcode! Jsi na dobré cestě k tomu stát se oblíbeným kosmetickým přípravkem pro ženy!

Stránky produktu: lashcode.cz

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *