RefectoCil Longlash Eyelash Serum – stojí za zkoušku?

Moje řasy jsou mým největším problémem, jelikož (bohužel pro mě) nejsou tak krásné, dlouhé a expresivní, jako je poslední dobou tak trendy. Je pro mě tedy těžké mít ideální řasy bez jejich prodloužení. Pravidelně ale testuji různé druhy sér a tajně doufám v i co nejmenší zlepšení. Poslední sérum, které jsem testovala, bylo sérum Nanolash, které bylo vcelku drahé, ale opravdu fungovalo. Poté jsem si řekla, že vyzkouším levnější RefectoCil Longlash, abych to vyrovnala. Recenzi najdete níže. Jak se mi RefectoCil Longlash líbilo v porovnání s dalšími séry?

Na první pohled uvidíte, že RefectoCil Longlash je sérum, které rozhodně není luxusní. Má šedo-růžové balení s vtipným fontem a německými psaníčky. Ale řekla jsem si, že nebudu knihu hodnotit podle obalu. Proto jsem se nenechala odradit designem a nízkou cenou a začala produkt testovat. Někdy jsou přeci jen levnější produkty lepší, než ty dražší, že ano.

Když se podíváme na složení, tak si u séra Longlash všimneme ricinového oleje. Můžeme tedy říct, že nám výrobce chce dodat přírodní složky a z nich plynoucí přírodní výživu řas. Měla bych také zmínit, že ne všichni mohou používat ricinový olej. Názory na ricinový olej jsou smíšené. Někdo tvrdí, že je jeho účinek úžasný, jiný zase, že mu díky němu vypadaly řasy. Je možné, že ricinový olej také nebude můj kamarád, jelikož mi řas po týdnu opravdu ubylo a vypadávaly téměř kdykoliv jsem použila řasenku.

RefectoCil Longlash jsem používala měsíc, jelikož jsem pak již nechtěla přijít i o zbytek řas. Nejdříve jsem si myslela, že se jedná o součást léčebné kúry a že mi třeba namísto starých řas dorostou řasy nové. Naneštěstí tomu tak ale nebylo a já jsem musela s aplikací RefectoCil Longlash přestat. Ukázalo se, že složení bylo v mém případě naprosté fiasko, i když věřím, že produkt má své uživatele.

Poslední věc, kterou bych chtěla zmínit, že něco o samotném produktu. Intenzivní sérum na řasy a obočí Longlash od RefectoCil je dosti odlišné od ostatních sér, která jsem doposud vyzkoušela. Musím přiznat, že Nanolash bylo sérum o dost snazší, ale ze všeho nejdůležitější je fakt, že opravdu fungovalo. Longlash je dostupný v malé lahvičce a samotné sérum má hustou, mastnou a krémovou konzistenci. Sérum by se mělo aplikovat kartáčkem, či prstem. Jediný faktor, který brání jeho složení, je jeho cena, která je velice nízká. Pokud by sérum nezpůsobovalo podráždění a opravdu fungovalo, se způsobem aplikace bych se smířila.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *