Předvedu vám tajemství štíhlého těla bez cvičení

Jak zhubnout bez cvičení? Dieta tvoří 70% našeho snažení zhubnout. Zbývajících 30% tvoří fyzická aktivita. Je tedy jasně vidět, že hubnout se dá relativně efektivně i bez vypocení litrů potu. Předvedu vám svá tajemství.

Můj metabolismus není zrovna sprinter. Je spíše takovým běžcem na dlouhou trať. Každé mastnější jídlo tak na sobě mohu pozorovat. Musela jsem si tedy vytvořit jídelníček, kterého se nyní držím. Od doby, co jsem toto začala praktikovat, jsem si nevšimla žádných problémů s nafouknutým břichem, či tučnými boky. Pro zhubnutí potřebujeme hlavně změnit styl, kterým se stravujeme.

Rozhodně se to vyplatí, holky!

MOJE METODY HUBNUTÍ BEZ CVIČENÍ

1. Protahujte se před TV

Rádi po příchodu domů z práce relaxujete před TV? To je v pořádku. Nemusíte televizi hned měnit za tréninkovou matraci. Stačí jen změnit způsob, kterým TV sledujete. Protáhněte si celé tělo, začněte nohama a postupně se přes lýtka dostaňte k břichu a zádům. To zcela stačí.

2. Při telefonování se pohybujte

Často mluvíte na telefonu? Já nejčastěji volám své matce, což činím téměř každý den. Někdy konverzace trvá přes hodinu, čímž se naskýtá příležitost trochu si zacvičit. Při telefonování se zkrátka hýbejte. Choďte kolem dokola, či si skočte na procházku!

3. Jezte méně cukru

Milujete sladké, viďte. Já také a proto jeho konzumaci nedokážu zcela omezit. Snažím se ale cukry z oplatků a sladkostí nahrazovat cukrem z ovoce. Cukr dokáže ničit vlákna kolagenu, což vede k rozvolnění pokožky. Stačí limitovat množství konzumovaného cukru!

4. Vždy se snažte být fyzicky aktivní během dne

O.K., je mi to jasné, jsou dny, kdy prostě nebudete chtít cvičit. Stačí se ale například rozhodnout jít po schodech, místo toho, abyste jeli výtahem. Stačí i něco tak banálního, jako jít pěšky, místo toho, abyste jeli tramvají pár zastávek. Nemusíte být vždy ve spěchu. Snažte se vybírat si zdravé, krevní oběh podporující a nepříliš vyčerpávající fyzické aktivity.

5. Používejte přírodní oleje

Myslíte si, že balzámy proti celulitidě stačí? Z mojí zkušenosti bych vám ráda doporučila přírodní péči. Přírodní tělové oleje nejsou jen levnější, bezpečnější a dostupnější, ale také daleko efektivnější. Tělo si můžete zeštíhlit i aplikací těch správných olejů. Jedná se hlavně o kokosový, rozmarýnový, či mandlový olej. Všechny tři mám ráda.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *