Oteklé oči a kruhy pod očima? Mohou se vytratit již za 7 dnů!

Ahoj, všichni!

Jak se vypořádat s kruhy pod očima a otoky? Pokud budete provádět optimální každodenní rutinu, vytratí se již za 7 dnů. Přečtěte si mé rady a i vy se brzy budete radovat z krásného a zářivého obličeje!

Masáž s kostkami ledu

Provádím ji každé ráno – otoky a kruhy pod očima se vytratí téměř okamžitě! Myslím, že téměř každá žena má doma led, či alespoň ví, jak si ho připravit. Jak si ale připravit optimální ledovou kostku na obličej? Smíchejte před zamražením vodu s citronovou šťávou či bylinným vývarem. Do každé kostky vložte lístek máty. Kostky z kávy mají také skvělý účinek. Stačí si připravit silnou kávu, nechat ji vychladnout a poté z ní udělat kostky ledu. Kofein pomůže proti opuchlým očím a kruhům pod očima. Kdy si masírovat pokožku touto podomácky vyrobenou kosmetikou? Každé ráno po probuzení. Masáž provádějte asi 4 minuty a kostku omotejte kapesníkem.

Péče o pokožku s mandlovým olejem

Používejte mandlový olej každý večer po odlíčení a osušení pokožky. Aplikujte čajovou lžíci oleje na bavlněný polštářek a jemně jím mačkejte víčko po dobu 2 minut. Zbytek produktu vmasírujte do oblasti okolo očí za pomoci konečků prstů. Masáž podporuje průtok krve, dodává kyslík a zajišťuje přísun živin. Mandlový olej je zdrojem např. vitaminu E, který vyhlazuje vrásky a zpevňuje pokožku.

Náplasti s kolagenem

Aplikujte si je každé tři dny. Kolagen zajišťuje pružnost pokožky a dodává jí hustotu a záři. Sáhněte po těch náplastech, které obsahují i zlaté částice. Jsou velice levné a fungují opravdu skvěle. Pokud před aplikací náplasti necháte v lednici, výsledky budou o to lepší. Nalepte je na čistou pokožku pod očima a nechte je dvě minuty působit.

Holky, díky téhle péči o pokožku bude vaše tvář krásná a přímo zářivá. Tak hodně štěstí!

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *