NATURATIV Body Balms – Můj způsob získání přírodního opálení

Léto je za rohem. Samozřejmě, to tak ještě při pohledu z okna nevypadá. Ale deštivé a chladné počasí brzy dá prostor slunci a modré obloze. Zkrátka se snažím při těchto posledních dnech myslet na něco pozitivnějšího, než na déšť a zimu! Co je během tohoto období nejdůležitější? Vypadat a cítiti se skvěle!

Přírodní opálení před létem

Pravdou je, že jaro se sebou často přináší zklamání. Před létem nemáme moc šanci opálit svoji pokožku, byť jen lehce. Během jara zkrátka nemáme dostatek slunečních paprsků, které by nám s tímto pomohly. Minulé léto jsem byla sama překvapená tím, jak bílé mám nohy. Letos plánuji vyzkoušet nějaké metody, které by mi s mým trápením pomohly!

Samoopalovací krémy, spreje a náplasti… NE!

V současné době je na trhu stále více a více produktů, které mají za cíl pomoci nám opálit si nohy co nejrychleji a nejefektivněji. Bohužel ale většina těchto produktů nepřináší takové účinky, jaké bychom si představovali. Doporučuji vám, abyste byli opatrní se samoopalovacími balzámy, pastami a spreji, jelikož často barví pokožku na oranžovo, hrozně páchnou a nemají uniformní účinek. Lepší je se na tyto produkty vůbec nezaměřovat

Mám pro vás něco daleko lepšího:

PŘÍRODNÍ SAMOOPALOVACÍ KOSMETIKA

Myslím si, že samoopalovací přírodní kosmetika, kterou nabízí firma Naturativ, nabízí daleko lepší účinek, než krémy a další podobná kosmetika. Sníte o krásně opálené pokožce, u které by snad nikoho ani nenapadlo, že je umělá? Získat ji není tak těžké, jak by se vám na první pohled mohlo zdát. To samozřejmě v případě, že sáhnete po přírodní kosmetice.

Aktivní složky balzámů Naturativ tvoří hlavně rostlinné DHA, což jsou přírodní samoopalovací složky, které chrání pokožku, dále je to ochranný mrkvový olej, hydratující makadamové máslo, pokožku zpevňující slunečnicový olej, pokožku opalující extrakt z vlašských ořechů, vyhlazující a protizánětlivý extrakt z heřmánku, proti volným radikálům bojující extrakt ze smilu. Znáte nějaké další samoopalovací složky?

Můžeme si vybrat mezi dvěma produkty, které patří do řady Naturativ:

  1. Samoopalovací tělový balzám – základní verze pro trpělivé uživatele, kteří mají čas o něco déle na to čekat, až se výsledky dostaví.
  2. Samoopalovací balzám s bronzérem – verze pro ty z nás, kteří potřebují samoopalovací účinek co nejdříve, jelikož se blíží nějaká společenská událost, či něco podobného. Produkt samozřejmě dodává okamžité účinky a zároveň funguje i jako make-up, takže jej můžete z pokožky vymýt.

Otestovali jste již nové produkty od značky Naturativ?
Pokud ano, rozhodně nám řekněte, jak se vám zamlouvaly!

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *