Moje číslo 1, keratinová vlasová maska od Nanoil <3

Před několika týdny jsem si řekla, že je na čase něco udělat se stavem mých vlasů. Vyhrnula jsem si rukávy, nažhavila internet a začala zjišťovat, jak na to.

Pokračujte ve čtení pokud byste rádi zjistili, jak to dopadlo.

CO JSEM MĚLA S VLASY ZA PROBLÉM?

Příliš dlouho jsem na ně kašlala a péče o ně tak nebyla zrovna pravidelná. K tomu se sama přiznávám. Bohužel jsem tím ale vlasy poškodila a způsobila, že jsou křehké a suché. Kdykoliv jsem si tak vlasy česala, musela jsem z kartáče tahat chuchvalce vlasů. Kromě toho se s vlasy neskutečně špatně pracovalo.

A JAKÉ BYLO ŘEŠENÍ?

Rozhodla jsem se, že je na čase s vlasy něco udělat, a to rychle! Ale nebyla jsem si jistá, jak postupovat. Všimla jsem si, že spousta beauty bloggerek zmiňuje masku Nanoil Keratin Hair Mask. Dle jejich názoru je produkt nesmírně efektivní a nabízí velice rychlý účinek, díky kterému obnovuje poškozené vlasy. Takže jsem si masku koupila a nějakou dobu užívala. Teď tu pro vás mám krátké povídání o jejích účincích.

Nanoil Keratin Hair Mask: maska na poškozené vlasy

Tak bych kosmetiku popsala čtyřmi slovy. Nemyslím si ale, že byste mi věřili, kdybych vám alespoň zkráceně něco neřekla o ingrediencích a účincích a jen vám zde napsala, že se jedná o tu nejlepší masku pro poškozené vlasy. Proto pro vás mám níže připravených několik odstavců o ingrediencích, textuře, atd.

Co je třeba o masce vědět?

1. INGREDIENCE

V receptuře masky na vlasy od Nanoil nalezneme dvě hvězdné ingredience a to keratin a provitamin B5 (pantenol). Jedná se sice o pouhé dvě složky, nicméně v tandemu jsou schopny vlasům zajistit efektivní výživu, hydrataci a posílení. Produkt samozřejmě neobsahuje žádné parabeny, barviva, PEG-y ani jiné škodliviny.

2. TEXTURA

Maska má bílou barvu, je nesmírně lehká a velice příjemně voní. To myslím vážně, opravdu se do jejího aroma zamilujete ihned po otevření lahvičky. Důležité je, že aroma na vlasech vydrží i po promytí masky z vlasů. Kromě toho maska Nanoil Keratin Hair Mask vlasy nezatěžuje a její vymytí je stejně snadné, jako její aplikace.

3. POUŽITÍ

Nanesení vlasové masky s keratinem od Nanoil na vlasy je nesmírně snadné a příjemné. Doporučuji aplikaci provádět po každém mytí vlasů, takže každé cca 2-3 dny. Stačí masku nanést na vlhké vlasy a nechat 15 minut působit. Jakmile je vymyjete, ihned si všimnete hebčích vlasů, se kterými se snáze pracuje.

Jistě vás ale více zajímá, jaké nabízí maska účinky. Pojďme se na ně podívat zblízka!

Účinky keratinové vlasové masky Nanoil

Na oficiálních webových stránkách se můžete dočíst, že je maska Nanoil Keratin Hair Maskurčena pro péči o poškozené či oslabené vlasy.” Což mé vlasy rozhodně jsou! Kosmetika by se měla hodit také na vlasy zmožené kosmetickými kúrami, žehlením, barvením, natáčením, atd. Kromě toho by měla být maska schopna zvrátit poškození vlasů UV zářením, stresem, městským znečištěním, či chybami v oblasti vlasové péče.

Jak vlasová maska s keratinem od Nanoil funguje?

  • Obnovuje vlasy zevnitř.
  • Posiluje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání.
  • Dodává vlasům odolnost a zabraňuje jejich lámání.
  • Chrání vlasové konečky.
  • Zabraňuje ztrátám hydratace.
  • Usnadňuje česání a styling.
  • Adekvátně vlasy chrání.

Tolik slibů. Plní je maska alespoň z části?

Musím přiznat, že mě účinky vlasové masky s keratinem od Nanoil opravdu pozitivně překvapily. Nečekala jsem, že by jakýkoliv kosmetický produkt dokázal mé vlasy zkrášlit tak rychle, jako právě maska od Nanoil. První změny jsem si vlastně všimla ihned po první aplikaci, jelikož jsem s vlasy následně mnohem snáze pracovala při stylingu a česání. Vlasy byly hebké, měkké a lesklé. Po dvou týdnech jsem si všimla také jejich posílení. Vlasů mi méně vypadávalo a byly odolnější a lesklejší, než kdy dříve. Bad hair days jsou tak minulostí. Kromě toho jsem si nechala zastřihnout konečky a od té doby jsem si nevšimla žádného třepení. Vlasová maska tak vlasy nejen posiluje, ale také efektivně chrání.

Abych to shrnula, hodnotím masku 10/10.

Pokud chcete zjistit, jak vlasová maska s keratinem Nanoil Keratin Hair Mask funguje na vašich vlasech, doporučuji si ji zakoupit z oficiálních webových stránek – čím více produktů si zakoupíte, tím levnější jednotlivé produkty budou.

Tak zase příště!

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *