Vše je pryč! Projekt Pan. L’Oreal True Match, Lancome, Maybelline a mnoho dalšího!

Ahoj, všichni!

Věděla jsem, že tento den někdy přijde. Spotřebovala jsem všechnu svoji oblíbenou kosmetiku a je na čase, abych ji vyměnila za novou. Než se ale pustím do nakupování, ráda bych vám představila produkty, které již delší dobu používám. Většina z nich funguje opravdu skvěle, některé by mohly být o něco lepší. Pojďme začít!

L’Oreal True Match Foundation

Můj největší kosmetický objev (před několika měsíci). To je L’Oreal True Match. Jedná se o skvělý produkt, kdy i jedna jediná vrstva make-upu stačí pro zakrytí drtivé většina nedokonalostí a vyhlazení tónu pokožky. Skvěle pomáhá proti zarudnutí pokožky, které se na pokožce objevuje opravdu často. Já sama používala odstín Rose Beige (C3). Tato barva se perfektně hodí k mému tónu pokožky a s trochou pudru vypadá opravdu přirozeně. Pro potřeby aplikace jsem používala štěteček od Zoeva, číslo 125. L’Oreal True Match Foundation má sametovou texturu, díky které se s ním velice snadno pracuje. Nemusíte se bát, že byste si na obličeji opět vytvořili efekt masky. Musím přiznat, že bych zde rozhodně neměnila a že budu produkt používat i v budoucnu.

Inglot AMC Cream concealer

Další skvělá kosmetika, která mi pomohla skrýt dilatované kapiláry. Korektor má zelený tón. Je to jediný produkt, který dokáže skrýt nedokonalosti červené barvy. Má lehkou, krémovou recepturu, díky které se snadno aplikuje. Vaše pokožka bude hladká a zářivá. Pro potřeby aplikace jsem používala… svoje prsty. Konečky prstů jsou ideální pro nabírání produktu. Inglot také nabízí jiné odstíny korektorů, od béžové až po žlutou, růžovou a bronzovou.

Lancome Definicils Mascara

Nic na mých řasách nefunguje lépe, než tato řasenka od Lancome. Má měkkou texturu, nestéká na tváře a nezanechává za sebou černé hrudky. I když je aplikátor krátký s velice hustě seřazenými štětinami, snadno se s ním dostává do vnitřního koutku oka, kde se nacházejí ty nejkratší řasy. Moje řasy kartáček perfektně odděluje, díky čemuž se jim dostává rovnoměrného pokrytí produkte. Prodloužení a zahuštění je patrné již po nanesení první vrstvy produktu. Ani necítím, že by byly řasy natočeny. Moje řasenka měla černou barvu a byla voděodolná.

Essence Ultime Biotin Volume Conditioner from Schwarzkopf

Mrzí mě, že mi tento kondicionér již došel. Díky tomuto produktu jsem zaznamenala, že mi vypadává méně vlasů (dlouhodobý problém). Vlasy se posílily a začaly růst rychleji! Kromě toho byly moje vlasy hebké, krásné a s nádherným leskem. Musím přiznat, že jsem nikdy nevěřila tomu, že by kondicionér dokázal vlasům dodat objem, ale přiznám se, že u tohoto produktu dodání objemu opravdu funguje. Mé vlasy nebyly při použití tohoto produktu nikdy ploché a bez života. Nejdůležitějším vyživujícím produktem je v tomto případě biotin. Tento komponent zlepšuje funkci vlasů, nehtů a pokožky. Essence Ultime Biotin Volume Conditioner by se měla používat několikrát do měsíce. Proč? Kromě biotinu produkt také obsahuje proteiny, které při zvýšeném užívání mohou vysušovat a zatěžovat vlasy.

Inglot Matte nail polish

Někdo mi dříve řekl, že laky na nehty Inglot jsou těmi nejlepšími. Rozhodla
jsem se tuto hypotézu otestovat. Výsledek? Produkty jsou opravdu skvělé.
Dodávají intenzivní zbarvení s matným zakončením. Kromě toho perfektně pokrývají nehet i po aplikaci pouze jedné vrstvy. Samotná aplikace je díky štětečku nesmírně snadná. Můžete si vybrat z řady 27 odstínů, včetně růžových, fialových, červených a hnědých. Jedna lahvička obsahuje 15 ml produktu. Pokud preferujete tmavou barvu, nezapomeňte na první nátěr, kterých ochrání nehet před ztrátou barvy.

Eveline Quattro Eyeshadows

Tento produkt jsem využívala velice často. Pomáhal mi vytvořit si zajímavý a expresivní make-up. Musím přiznat, že mě produkt například při vytváření efektu kouřových očí nikdy nezradil. Make-up byl vždy krásný a odolný. Stíny Eveline Quattro Eyeshadows jsou nesmírně odolné. Kromě toho se během dne neztrácejí. Výrobce přidal instrukce ohledně správného užití kosmetiky. Můžeme si vybrat z hnědých, modrých, zelených a fialových odstínů. Ráda si kosmetiku zakoupím znovu.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *