Recenze vlasové masky Nanoil Algae Hair Mask, aneb proč je ze mě fanda mořských řas.

Mám pro vás novinku! 🙂

Jakožto fanoušek přírodních vlasových olejů a minimalismu (i v rámci kosmetiky) jsem si pro vás připravila recenzi… vlasové masky! Dlouho jsem si myslela, že se jedná o produkt, který je v rámci péče o vlasy “navíc” a neměl by tvořit základ naší rutiny, který by měl být přenechán vlasovým olejům. Dnes už ale vím, že spolu vlasové oleje a vlasové masky tvoří naprosto dechberoucí kombinaci!

V tomto článku bych s vámi ráda sdílela svůj názor na Nanoil Algae Hair Mask – Produkt, který byl vyvinut mou oblíbenou značkou v oblasti přírodních zkrášlujících produktů a olejů.

Připraveni? Tak pojďme na to! 🙂

Vlasové masky Nanoil. Jaké je jejich tajemství?

Začneme otázkou, na kterou se při výběru kosmetiky ptám téměř vždy. Proč právě tento produkt/tato značka? Produkty Nanoil miluji hlavně protože jsou nesmírně kvalitní, efektivní a šité na míru potřebám mých vlasů. Dříve jsem užívala od Nanoil pouze vlasové oleje, ale musím říct, že masky jsou naprosto úžasné!

 • Nanoil nabízí celkem pět masek na vlasy, které byly vyvinuty tak, aby pomohly s řešením těch nejčastějších vlasových problémů. Rozhodně si najdete masku i pro vás!
 • Jednotlivé ingredience byly pečlivě vybrány a jedná se o ty nejkvalitnější ingredience na trhu. V maskách tak budete chemické látky a škodliviny hledat marně.
 • Masky Nanoil – I přes (u masek) typickou krémovou konzistenci produkt nezatěžuje vlasy, jelikož se produkty rychle absorbují a fungují uvnitř vlasové struktury.
 • Kromě toho jsou masky dostupné za konkurenceschopné ceny, kdy je opravdu obtížné nalézt dostupnou masku se stejným účinkem, jaký má tato maska od Nanoil.

Moje volba: Nanoil Algae Hair Mask

Vybrala jsem si masku Nanoil Algae Hair Mask, což je verze masky založena na mořských řasách. Nepotřebovala jsem ani silnou keratinovou obnovu, ani intenzivní detox bílou hlínou a aktivovaným uhlím. Mohla jsem samozřejmě sáhnout i po masce s arganovým olejem, ale ten užívám v jeho čisté podobě. Nakonec tedy vyhrála hydratační vlasová maska s mořskou řasou. Doufala jsem, že mi maska pomůže hydratovat vlasy, jelikož byly relativně suché a křehké. Na internetu jsem četla, že mořské řasy mají schopnost posílit a obnovit strukturu lidských vlasů. Byla jsem zvědavá!

Dokázala vlasová maska Nanoil Algae Hair Mask dostát mým očekáváním? Ano, rozhodně! Zamilovala jsem se do ní téměř okamžitě!

Jaké to je vlasovou masku Nanoil Algae Hair Mask užívat?

Maska je absolutně úžasná. Můj příspěvěk bych pravděpodobně mohla touto větou zakončit, ale ráda bych vám popsala produkt detailněji. Pojďme se tedy podívat na ingredience, konzistenci a účinky.

Mořská řasa tvoří většinu obsahu vlasové masky Nanoil Algae Hair Mask. To je dobře, protože vlasům a pokožce hlavy dodává  minerální soli, které bychom v olejích hledali marně. Kromě extraktu z řasy je maska také bohatá na pantenol a glycerin. Tato trojice efektivních ingrediencí dokáže hydratovat a obnovovat vlasy. Pokud je pokožka vaší hlavy náchylná na podráždění, vlasová maska Nanoil Algae Hair Mask vám pomůže podrážděnou pokožku zklidnit a zároveň předcházet dalšímu podráždění, jelikož produkt neobsahuje žádné syntetické složky.

Konzistence masky Nanoil Algae Hair Mask mě opravdu příjemně překvapila. Když se řekne “maska na vlasy” většina z nás si představí ploché, zatížené vlasy. To je ale mylná představa, jelikož je vlasová maska od Nanoil krémová a nesmírně lehká. Nezatěžuje vám vlasy a snadno se aplikuje. Pro pokrytí všech vlasů potřebujete opravdu minimální množství produktu, takže vám produkt v dlouhodobém hledisku ani neudělá kdovíjak velkou díru do rozpočtu.

Co se účinků týče, mohla bych o nich mluvit celé hodiny. Nechci vás ale nudit, takže se je pokusím shrnout. Nanoil Algae Hair Mask vlasy pouze nehydratuje, nýbrž je přirozenou cestou obnovuje.

 • Udržuje optimální úroveň hydratace.
 • Zabraňuje lámání vlasů.
 • Chrání vlasy před slunečním světlem, toxiny, atd.
 • Vyhlazuje vlasy a pomáhá s jejich stylingem.
 • Dodává hebkost a pevnost.
 • Pomáhá pokožce hlavy od podráždění.
 • Zabraňuje roztřepeným konečkům.
 • Dodává vlasům barvu a lesk.

Shrnutí: cena a hodnocení

Tuto masku si zkrátka a jednoduše zamilujete. Jak ingredience, tak účinky jsou naprosto dechberoucí. Všechny účinky, které jsem zmínila, se dostaví již po několika týdnech. Osobně můžu říct, že na mých vlasech udělala maska opravdové divy. Zamilovala jsem se do ní a přijala ji jako nedílnou součást mé minimalistické vlasové rutiny.

Musím ale přiznat, že jsem zprvu byla značně skeptická. Myslela jsem si, že vlasové oleje dokáží hravě na hradit vlasové masky, v čemž jsem se ale mýlila. Jsem velice ráda, že mě vyvedla z omylu právě Nanoil Algae Hair Mask. Ve zkratce na konec. Zamilovala jsem se do vlasové masky s mořskou řasou a přijala tento produkt jako nedílnou součást mé minimalistické péče o vlasy. Pravidelně produkt užívám jakožto součást každodenní rutiny a mohu jej doporučit!

Pokud chcete zjistit více, navštivte www.nanoil.cz (na stránkách najdete ceník a další produkty z nabídky).

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *