Kiehl’s Sunflower Color Preserving. Přivátejte léto s pozitivními tóny!

Ahoj!

Cítíte už taky léto?

Moje nálada se s příchodem léta exponenciálně zlepšuje. Moje vlasy ale často trpí přímým vystavením se sluníčku. Musím je tedy efektivně chránit, aniž bych je zatěžovala.

O své vlasy pečuji skrze oleje. Jsou přírodní, vcelku levné a zcela perfektní pro moje potřeby. Kromě toho, v případě, že se hodí k mé vlasové porozitě (stavu vlasů), oleje dokáží vlasy opravdu zkrášlit. Trvalo mi několik let, než jsem dopilovala mé vlastní metody použití olejů a našla ty nejúčinnější. Bohužel ale v létě nemohu oleje aplikovat tak často, jelikož ve větším množství mohou vlasy zatěžovat. Vlasy se rychleji mastí, což je způsobeno hlavně vyššími teplotami. Musím si je tedy častěji umývat.

Jaké produkty používat během léta?

Prázdninové teplo počasí mě nutí používat více lehkých produktů. Pořád se ale snažím aplikovat oleje, které mají jemnější a lehčí recepturu (snadněji se absorbují). Můj nejoblíbenější set letní kosmetiky obsahuje:

KIEHL’S SUNFLOWER COLOR PRESERVING <3

Kosmetika řada Kiehl’s je známá hlavně pro své produkty pro péči o tělo a obličej. Byla jsem překvapena, když jsem zjistila, že nabízejí širokou řadu produktů pro péči o vlasy. Samozřejmě jsem se rozhodla, že produkty vyzkouším a vůbec toho nelituji, jelikož jsme tak objevila perfektní set pro péči o vlasy během léta. Co vám o něm povím?

Kiehl’s Sunflower Color Preserving je série kosmetických produktů určená pro barvené vlasy. Slouží k obnově vlasů, které byly poškozeny a oslabeny barvami. V setu můžete nalézt následující produkty: šampon, kondicionér dostupný ve třech verzích (75 ml, 200 ml, 500 ml) a intenzivně obnovující masku.

Všechny produkty jsou zcela bez silikonů a parabenů, ale obsahují:
  • slunečnicový olej,
  • meruňkový olej,
  • vitaminy B3 + B5 + B6,
  • další UV filtr.

Jak kosmetika Kiehl’s Sunflower Color funguje?

Ze všeho nejdřív chrání vlasy před blednutím, zintenzivňuje barvu a bojuje proti matnění vlasů. Výsledkem je, že vlasy jsou stejně lesklé a zdravé přes léto, jako jsou přes zimu. Díky pravidelnému užití produktů této řady budou vlasy obnovené, jelikož produkt bojuje proti poškozené, které je způsobeno externími faktory. Důležité je, že mé vlasy jsou opět lehké a svěží. Kromě toho vám mohu garantovat, že Kiehl’s Sunflower Color Preserving dodává vašim vlasům „štít“ chránící je proti slunečnímu záření.

Doporučuji produkt všem, kteří mají barvené vlasy 😉

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *