Jak se starat během léta o náš vzhled? Několik užitečných triků

Ahoj holky,

dnes vám něco povím o péči o tělo a vlasy během léta. Miluji testování nové kosmetiky a jsem opravdový maniak, co se objevování nových zkrášlujících řešení týče. Dnes se ale budeme zabývat něčím jiným. Dnes se s vámi totiž podělím o tipy, díky kterým se vždy cítím svěží a krásná celé letní prázdniny. Zde jsou mé metody, které vám jistě také pomohou. Pokud je vyzkoušíte, dejte mi vědět, jak jste dopadli! 🙂

DIY osvěžovač v pudru

Spreje mají své výhody a během léta jejich užívání zbožňuji. Bohužel mě ale nedokáží efektivně zbavit té spousty mazu, která se mi hromadí na tváři. Dodávají pouze dočasnou hydrataci. Tento produkt vám jí dodá dlouhodobě.

Jak si připravit osvěžující deodorant?

Smíchejte bílou hlínu s bramborovým škrobem (v poměru 1:8), přidejte trochu kamence a několik kapek esenciálních olejů (např. grepového a čajového oleje).

Jak pudr používat během léta?

Doporučuji tuto kosmetiku používat jen v případě, že máte na sobě ten den bílé oblečení, jelikož velice snadno tvoří šmouhy. Pudr si nejdříve nasypu na dlaň a poté jej nanesu na ty části těla, která se nejvíce potí, například do podpaží a do oblasti poprsí. Většina z vás si jistě pomyslí, že je aplikace obtížná, ale opravdu tomu tak není.

Zlato v oleji

Pokožka našich nohou je o dost bledší, než náš obličej, či oblast výstřihu. Kdykoliv si tak vezmeme sukni, či šortky, riskujeme, že naše nohy nebudou vypadat dobře. Proto často saháme po samoopalovacích krémech a sprejích na lýtka. Tyto metody ale bohužel nefungují v případě, že jsou teploty příliš vysoké.

Olej jakožto alternativa samoopalovacích krémů

Přírodní oleje, jako například Nuxe, které mají hnědý odstín a obsahují třpytivé částice, jsou perfektní metodou pro potřeby opálení pokožky, která získá přírodní opálený odstín. Produkty dále dodají pokožce hydrataci.

UV proužek ve tvaru srdce La Roche Posay

A máme tu poslední metodu, kterou řada lidí, kteří rádi tráví dlouhé hodiny v letním slunci, jistě ocení. Důležité je, že si jej můžete objednat zdarma z oficiálních stránek LRP. Jedná se o UV proužek ve tvaru srdce, který si přilepíte na tělo. Nutné je produkt aplikovat na nějaké viditelnější místo (já sama si jej lepím na dorzální stranu ruky). Poté proužek oskenujete mobilní aplikací a můžete monitorovat stav vystavení se sluníčku. Aplikace vás informuje o čase, kdy byste se měli před sluncem schovat. Doporučuji aplikaci poslouchat, rozhodně tak pomůžete své pokožce!

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *