Tutti Frutti Orange & Strawberry – Kosmetika do které jsem se díky její vůni okamžitě zamilovala

Co nás donutí zakoupit si určitý zkrášlující produkt?

Často čtu, že se ženy dívají na cenu, ingredience, obsah přírodních složek… to není pravda. Z mé vlastní zkušenosti vím, že nejdůležitější je aroma! Co děláte poté, co sáhnete po šamponu či krému? Přesně tak, čichnete si k němu. Pokud by kosmetika nevoněla podle vašich představ, jistě byste ji vrátili. Proto si myslím, že nejdůležitější je aroma.

Přesně proto jsem se zřejmě zamilovala do produktů Tutti Frutti, které do mé každodenní péče o pokožku přinesly trochu ovocného šílenství. Ráno se sprchuji, sáhnu po gelu s aroma jahod, či exotického manga a okamžitě se mentálně přesouvám do exotických zahrad… nemám slov. Neexistuje takové množství kosmetických produktů, které mě zaujmou svým aroma, ale Tutti Frutti se k těmto produktům rozhodně řadí.

Série hottest fragrance Tutti Frutti nabízí – Orange&Strawberry, Pineapple&Coconut, Pear&Cranberry, Cherry&Currant, Blackberry&Raspberry, Peach&Mango, Papaya&Tamarillo, Lichee&Rambutan. Každá řada obsahuje sprchový gel a různé verze produktů pečujících o pokožku. Společnou mají jednu věc – opravdu nízkou cenu!

Něco vám řeknu o svých favoritech, které neplánuji v nejbližší době opouštět 🙂

TUTTI FRUTTI ORANGE & STRAWBERRY

V online popise se dočteme, že se jedná o senzační kombinaci. Pro mě je kombinace osvěžující a sladká. Pomeranč dodává trochu citrusového a svěžího aroma, zatímco jahody dodávají sladké a svěží tóny. Tento produkt Tutti Frutti mi zkrátka vždy navodí dobrou náladu. Aroma se mě drží i dlouhé hodiny poté, co vylezu ze sprchy. Do série se řadí:

  • Tutti Frutti Orange & Strawberry Bath and Shower Oil je v této kosmetické řadě mým oblíbencem. Jedná se o dvoufázový produkt. Kromě skvělého aroma má ještě další výhodu – zanechává na pokožce načechranou a lehkou pěnu. Olej efektivně čistí, osvěžuje a regeneruje pokožku, čímž jí dodává hebkost.
  • Tutti Frutti Orange & Strawberry Refreshing Body Lotion je produktem, který si aplikuji ihned poté. Je lehký, voní skvěle a velice ráda jej používám po koupeli. Krém nezanechává žádný mastný film. Namísto toho vyživuje, hydratuje a vyhlazuje pokožku díky obsahuje obsahu másla shea a kyseliny hyaluronové.
  • Tutti Frutti Orange & Strawberry Moisturising Sugar Scrub je určen k pravidelnému užívání s delšími pauzami mezi jednotlivými aplikacemi. Obsahuje krystalky cukru, které pomáhají zbavovat pokožku mrtvých buněk, čistí pokožku a dodávají jí hebkost. Zároveň Tutti Frutti dodává optimální hydrataci díky obsahu hydratačního komplexu.
Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *