Nejlepší spreje pro ochranu vlasů před teplem? Mrkněte se na mé recenze těch nejlepších z nejlepších!

Ahoj! Mnoho z vás se mě ptá, jak efektivně chránit své vlasy před tepleným poškozením. Je důležité vlasy efektivně chránit nejen během léta. Teplý vzduch z fénů, žehliček a podobných pomůcek je pro strukturu vlasů minimálně stejně nebezpečný, jako přímé sluneční záření! Poroto beru kvalitní produkt pro ochranu vlasů před teplem jako esenciální složku své každodenní péče o vlasy. V dnešním příspěvku pro vás mám 3 efektivní spreje pro ochranu vlasů před teplem, které vám mohu doporučit!

Proč se vyplatí užívat sprej pro ochranu vlasů před teplem?

Ještě než se dostaneme k samotným produktům jsem vám chtěla něco málo povědět o důležitosti ochrany před teplem při stylingu vlasů. Ochrana vlasů před teplem zajistí, že struktura vlasů nebude poškozená vysušováním vlivem vysoké teploty či UV zářením ze slunečních paprsků. Jedná se o ten nejlepší produkt pro péči o vlasy během léta! Příprava vlasů na styling je další velkou výhodou užívání vhodného spreje pro ochranu vlasů před teplem. Pomůže vám se stylingem, zkrotí neposedné vlasy a zajistí jim nesmírnou hebkost. Pokud jsou tedy vaše vlasy neposedné, kadeřavé či snadno nabité statickou elektřinou, je sprej pro ochranu vlasů před teplem naprostou nutností. Mnoho sprejů pro ochranu vlasů před teplem obsahuje spoustu živin. Já osobně nejsem fanouškem sprejů s bohatým obsahem olejů, jelikož rychle zatěžují mé vlasy. Na druhou stranu miluji oleje s pantenolem či hedvábnými proteiny!

Nejprodávanější spreje pro ochranu vlasů před teplem: jaký z nich si vybrat?

Nanoil Heat Protectant Spray

Hodnocení: 10/10

www.nanoil.cz

Ten nejlepší sprej pro ochranu vlasů před vysokými teplotami a jejich styling. Nanoil Heat Protectant Spray perfektně pečuje o vlasy (které jsou viditelně silnější a odolnější vůči vnějším faktorům) a dodává vlasům hebkost, pružnost a lesk. Sprej usnadňuje styling vlasů a nabízí opravdu boží aroma. Ráda jej užívám během zimy, jelikož mé vlasy efektivně posiluje a zkrášluje. To vše bez rizika zatížení vlasů či jejich nabíjení statickou elektřinou. Receptura je bohatá na zkrášlující polymery a hedvábné proteiny, které jí zajišťují příjemnou hebkost. Nanoil Heat Protectant Spray je k dispozici v objemové verzi 200 ml za skvělou cenu. Rozhodně jej mohu doporučit.

Balmain Thermal Protection Spray

Hodnocení: 9/10

Nemyslím si, že je Balmain nějak světoznámou značkou, nebo se pletu? Narazili jste již někde na tento sprej pro ochranu vlasů před teplem? Pokud ne, tak vám garantuji, že rozhodně stojí za to, jelikož je bohatý na blahodárné ingredience efektivně chránící vlasy před poškozením vlivem užívání fénů či žehliček. Během letních dní také na vlasech vytváří efektivní filtr chránící proti slunečnímu záření. Používala jsem jej celé léto a jsem naprosto spokojená. Balmain Thermal Protection Spray byl předtím, než jsem našla Nanoil mou jedničkou, co se ochrany vlasů týče. Bylo to dáno hlavně tím, že obsahuje zajímavé ingredience a i přes to, že obsahuje oleje, vlasy vůbec nezatěžuje. Jedná se o kvalitní produkt. Bohužel musím jeden bod vzít vlivem vysoké ceny. Přijde mi zkrátka příliš vysoká.

Kérastase Genesis Défense Thermique

Hodnocení: 7/10

Pro mě osobně je tento šampon top produktem od Kerastase. Posilující ampule také fungují vcelku dobře. Značka si vybudovala skvělou reputaci mezi fanoušky vlasové kosmetiky. Co se recenzí týče, přišly mi u tohoto produktu vcelku smíšené. Já osobně ale proti Kérastase Genesis Défense Thermique nic nemám. Produkt jsem vyzkoušela a musím říct, že se jedná o dobře fungující produkt, který mé vlasy udržuje zdravé, nijak je nezatěžuje a rozhodně usnadňuje celou mou stylingovou rutinu. Mé vlasy jsou “normální” a řekla bych že mají střední porozitu, takže kokosový olej v receptuře produktu na nich moc škody nenapáchá. Musím vás ale varovat, že pokud máte suché či poškozené vlasy, může kokosový olej vlasy zatěžovat či způsobit jejich kadeření. Kérastase Genesis Défense Thermique také obsahuje rostlinné proteiny pro výživu vlasů a extrakt ze zázvorového kořenu, který stimuluje prokrvení pokožky hlavy a zabraňuje vypadávání vlasů. Produkt nepoužívám na pokožce hlavy, jelikož to není nic příjemného.  Na vlasech ale funguje dobře. Pokud jste zkoušeli aplikovat Kérastase Genesis Défense Thermique i na pokožku hlavy, dejte mi vědět jaké to bylo a zdali opravdu produkt pomohl zabránit přebytečnému vypadávání vlasů. Zkrátka mi moc nevyhovuje ten nepříjemný pocit, když produkt přijde do kontaktu s pokožkou hlavy. Malé balení a vyšší cena jsou dalšími negativy.

A tady to je! Můj výčet tří produktů pro ochranu vlasů před teplem je kompletní! Pokud máte jakékoliv komentáře, sem s nimi! Rádi si počtu 🙂 

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.