Nejlepší doufázový kondicionér na vlasy s keratinem? Jedině Nanoil! Je to opravdový hit!

Ahoj všichni!

vlasový kondicionér s keratinem Nanoil

Všimla jsem si, že recenze zkrášlujících produktů ve vás, čtenářích, dokáží vzbudit spoustu emocí! Doufám, že dnešní recenze udělá to samé, jelikož jsem našla opravdový klenot, o který se s vámi musím podělit. Zajímá mě, zdali jste i vy měli možnost vyzkoušet Nanoil Keratin Hair Conditioner? Pro ty z vás, kteří tento produkt ještě neznají, jedná se o dvoufázový a nesmírně lehký kondicionér ve spreji. Účinkuje nesmírně šetrně, což mu ale vůbec neubírá na efektivitě. Zní to jako fráze z reklamního plakátu, že ano. Ale přesto bych právě takto produkt popsala. Aniž bych vás tedy dále zdržovala, pojďme na to!

Co jsou to dvoufázové kondicionéry?

Jedná se o speciální typ vlasového produktu. Dvoufázové kondicionéry jsou k dispozici v lahvičce s atomizérem (pumpičkou či sprejem). Vždy jsou nesmírně lehké a mají tekutou konzistenci. Ve většině případech v lahvičce uvidíme dvě odlišné fáze: jednu na bázi oleje a druhou na bázi vody, často obsahující také alkohol. Proto, abychom využili výhod obou fází, je nutné lahvičku před použitím protřepat, kdy se obě fáze smíchají.

Jak dvoufázové vlasové kondicionéry fungují?

Jak jsem zmínila, dvoufázové vlasové kondicionéry jsou lehčí a mají zcela odlišnou texturu, než klasické krémové kondicionéry. Pro mě osobně jsou dvoufázové produkty pro péči o vlasy perfektně vyvinuté. Aktivní složky jsou dostatečně malé k tomu, aby se dostaly do struktury vlasů a ve výsledku je tak efektivně zkrášlily. Také je není třeba vymývat, což znamená, že chrání vlasy před poškozením.

Nanoil Keratin Hair Conditioner. Co je na něm tak zajímavého?

Řeknu vám, čím si ihned získal mou pozornost. Produkt obsahuje dávku keratinu, který skvěle obnovuje a zkrášluje vlasy, aniž by je jakkoliv zatěžoval. Abych to zkrátila, namísto toho, abyste měli po aplikaci mastné vlasy, je dokáže Nanoil Keratin Hair Conditioner efektivně zkrášlit, aniž by je zatížil. Samozřejmě, že dávka keratinu není tím jediným, proč jsem měla na produkt spadeno. Kondicionér obsahuje i mnoho dalších ingrediencí, které vám nyní ráda popíšu. Chtěla bych jen dodat, že jsem relativně zaneprázdněná osoba, což znamená, že bohužel nemám tolik času na to, hledat ideální péči o vlasy a trávit každý den desítky minut s aplikací nejrůznějších produktů. Proto jsou dvoufázové kondicionéry, které se aplikují během chvilky pár stříknutími spreje opravdovým božím darem.

Keratin Hair Conditioner Nanoil

Nanoil Keratin Hair Conditioner. Jakému typu vlasů je určen?

Dvoufázové kondicionéry mohou užívat ti, kteří mají slabé vlasy, které se snadno uzlí. Produkt má formu lehkého spreje, který vlasy nijak nezatěžuje. Kromě toho jsem si všimla, že je mnohem snazší vlasy česat. Přesněji je tomu tak od doby, co Nanoil Keratin Hair Conditioner užívám před jejich fénováním. Je to tím, že Nanoil Keratin Hair Conditioner chrání mé vlasy před teplem vycházejícím z fénu.

Ty z vás, které nemají čas na komplikované kosmetické procedury si Nanoil Keratin Hair Conditioner jistě zamilují. Užívá se opravdu nesmírně snadno a nesmírně rychle! Stačí si aplikovat kapku produktu na vlhké či suché vlasy. Brzy si všimnete lesklých a při česání poddajných vlasů.

Nanoil Keratin Hair Conditioner. Jaké obsahuje ingredience?

Ingredience jsou v tomto případě opravdu boží, věřte mi! Společně tvoří opravdu ideální složení, které je perfektní pro všechny typy vlasů a to bez vyjímek. Jakým vlasům by nepomohla dávka vyživujících olejů a keratinu (základního stavebního kamene vlasů)? A toto jsou ingredience, které produkt obsahuje:

  • Tekutý keratin – obnovuje vlasy a dodává jim objem.
  • Ricinový olej – zintenzivňuje barvu a podporuje růst vlasů, udržuje hydrataci.
  • Rostlinné proteiny – vyživují, hydratují a posilují vlasy, chrání před oxidativním stresem.
  • Pantenol – dodává vlasům lesk, vyhlazuje je a chrání je před poškozením.

Nanoil Keratin Hair Conditioner. Jak účinkuje?

To nás přeci zajímá nejvíc, ne? Předtím, než utratíme naše těžce vydělané peníze na zkrášlujícím produktu se musíme ujistit tím, zdali opravdu dokáže zajistit přislíbené účinky, či nikoli. Je mi jasné, že vám titulek dnešního příspěvku napověděl, že Nanoil Keratin Hair Conditioner je opravdový HIT. A to není jen můj čistě subjektivní názor, jelikož jsem narazila na spoustu recenzí a pozitivních komentářů ohledně toho produktu pro péči o vlasy. Jaký účinek má Nanoil Keratin Hair Conditioner na mých vlasech? Tento produkt:

  • zanechává vlasy hebké a lesklé okamžitě po aplikaci.
  • zkrášluje vlasy.
  • usnadňuje styling vlasů.
  • zabraňuje uzlení vlasů a napomáhá s jejich rozčesáváním.

Již po prvních několika aplikacích jsou mé vlasy silnější, hebčí a objemnější. Kondicionéru také nedělá žádný problém o mé slabé a jemné vlasy optimálně pečovat. Skvěle je obnovil a dodal jim dostatek keratinu nutného ke zdravému růstu. Díky tomu je Nanoil Keratin Hair Conditioner tak efektivní, co se obnovy a posílení i těch nejpoškozenějších vlasů týče. Kromě toho vlasy chrání před mechanickým poškozením při česání. Obecně se s vlasy při užívání kondicionéru snáze pracuje.

Nanoil Keratin Hair Conditioner

Nanoil Keratin Hair Conditioner. Jak jej správně užívat?

Přála bych si, aby se všechny produkty pro péči o vlasy užívaly stejně snadno, jako právě Nanoil Keratin Hair Conditioner. Celá procedura závisí pouze na aplikaci produktu na suché či vlhké vlasy. To je vše. Nanoil Keratin Hair Conditioner nemusíte posléze z vlasů vymývat. Přes den jej můžete opětovně nanést v případě potřeby.

Nanoil Keratin Hair Conditioner. Mé shrnutí a slovo nakonec.

Osobně si myslím, že kondicionér nabízí pouze samé výhody. Je lehké, vypadá a voní naprosto úžasně, receptura je skvělá a dodává opravdu úžasné účinky. Ze všeho nejlepší ale je, že produkt šetří čas díky své několikasekundové aplikaci.

Nanoil Keratin Hair Conditioner si zaslouží hodnocení 10/10! 

stránky produktu: www.nanoil.cz

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.