Nanoil Castor Oil – úžasný zkrášlující olej z TikToku a Instagramu. Je opravdu tak efektivní?

nejlepší olejové čištění pokožkyAhoj všichni!

Ráda bych vám dnes představila svou recenzi zkrášlujícího oleje, který v posledních týdnech brázdí žebříčky popularity na TikToku a Instagramu. Možná jste již o Nanoil Castor Oil někde zaslechli. Pro mnoho lidí se jedná o jediný ricinový olej na současném trhu, který pro ně připadá v úvahu. Jaký na něj mám názor já?

Nanoil Castor Oil – shrnutí 

  • Objem: 50 ml
  • Balení: elegantní tmavá lahvička
  • Cena: nízká cena, vysoká kvalita
  • Textura: lehký a hebký olej, který není tak hustý, jako většina olejů
  • Vůně: taková, jakou byste u ricinového oleje čekali
  • Kde zakoupit: nanoil.cz

Účinky ricinového oleje od Nanoil

Ricinový olej je díky svým blahodárným účinkům užíván již od pradávna. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších přírodních produktů a slouží k léčbě celé řady běžných onemocnění. V dnešní době je ale znám primárně díky svým zkrášlujícím účinkům. Ricinový olej je skvělým olejem pro zkrášlení a urychlení vlasového růstu. Kromě toho urychluje růst řas a obočí. Pomáhá také s hydratací a revitalizací pokožky.

nejlepší olej na řasy nanoil

Jak Nanoil Castor Oil užívat

Ricinový olej na vlasy

Posiluje vlasy od folikulů až po konečky a rozhodně je tím nejefektivnějším olejem v této roli na trhu. Stimuluje vlasový růst a zabraňuje vypadávání vlasů. Primárně je to dáno unikátní ricinoleovou kyselinou, řadou proteinů a vitaminů a dalšími látkami, které olej obsahuje.

Ricinový olej na pleť

Produkt lze užívat přímo na pokožce obličeje jako hloubkově působící sérum. Stačí 2-3 kapky. Nanoil Castor Oil je lehký a efektivní olej který skvěle působí na všech typech pokožky. Jedná se o skvělý produkt pro odličování. Mnoho dívek jej užívá i jako obličejový krém. Má opravdu velkou spoustu možných užití. Skvěle funguje na suché, zralé i mastné pokožce.

Ricinový olej na řasách a na obočí

Obočí a řasy jsou stejně jako vlasy tvořeny primárně keratinem. Proto je ricinový olej od Nanoil efektivní i při péči právě o ně. Pravidelná aplikace pomůže se zahuštěním a urychlením růstu.

Stojí Nanoil Castor Oil za to?

Je to jeden z nejlepších produktů, které jsem měla možnost vyzkoušet! Zbavuje mou pokožku téměř všech nedokonalostí. Dále zabraňuje vypadávání vlasů a také je posiluje. Vlasy zůstávají svěží déle, než tomu bylo zvykem. Jedná se o nesmírně blahodárný olej, který rozhodně stojí za to. Funguje skvěle jak na vlasech, tak na pokožce či obočí. Rozhodně jej mohu doporučit.

recenze nanoil castor oil

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.