Konec bad hair days! Nanoil Hair Styling Spray je tu pro vás!

Stalo se vám někdy, že jste měli bad hair day a přemýšleli nad tím, jak vlasy co nejrychleji opět dostat do akceptovatelného stavu? Asi určitě. Našla jsem efektivní produkt, který zároveň pomůže se stylingem vlasů a jejich výživou. Jedná se o stylingový primer Nanoil Hair Styling Spray, multifunkční produkt, který pomůže všem typům vlasů.

sprej pro styling vlasů nanoilČas od času se probudím s tak hroznými vlasy, že se po pohledu do zrcadla přímo leknu. V tu chvíli většinou přijde na řadu čepice, která mi mé hrozné vlasy schová. Co jinak dělat s vlasy, které vypadají jako po elektrickém šoku, že? Opětovné umytí vlasů je v tomto případě jednou  z možností, jak jim pomoci, ale na to zkrátka nemá většina z nás čas. Naštěstí jsem před nedávnem našla produkt, který mi pomáhá stav vlasů normalizovat kdykoliv je potřeba. Jde o vlasový sprej Nanoil Hair Styling Spray.

Nanoil Hair Styling Spray – snazší styling pro každého

Sprej je to z nějaké důvodu! Díky jeho nesmírně lehké konzistenci se produkt snadno rovnoměrně distribuuje na vlasy. Lahvička o objemu 200 ml opatřena atomizérem vám vydrží opravdu dlouho. Jak sprej používat? Je to hračka. Zkrátka za pomoci aplikátoru naneste sprej na suché vlasy před tepelným stylingem či na vlhké vlasy po mytí. Produkt dodá vlasům objem, hebkost a krásu. Dokáže se vypořádat i s těmi nejneposednějšími vlasy. Nemusíte se bát, že by produkt snad na vašich vlasech nefungoval – tento sprej funguje skvěle se všemi typy vlasů. Připraví vlasy na styling, aniž by je přitom činil příliš tvrdé či netvárné.

Nanoil Hair Styling Spray – výživa a vyhlazení

Pokud si myslíte, že experti z Nanoil přišli na kosmetický trh jen s dalším produktem pro pouhý styling vlasů, mýlíte se! Receptura má za cíl dodat vlasům také výživu a poddajnost. Myslím si, že by nebylo na škodu se o živinách zmínit.

Nejprve je tu pantenol, což je hydratační a změkčovací ingredience zajišťující krásný lesk. Nemám žádných pochyb o tom, že je tato složka, jinak známá také jako provitamin B5, jednou z nejlepších vyživujících složek pro snazší práci s vlasy, včetně jejich rozčesávání. Nanoil Hair Styling Spray zkrášluje konečky vlasů a zabraňuje jejich třepení. Vyhlazením vlasů činí jejich česání násobně jednodušším. Hloubkově hydratační účinek se promění v nesmírnou hebkost vlasů. Produkt s vysokým obsahem pantenolu je naprostým darem z nebes pro lidi s kudrnatými vlasy, jelikož je definuje, aniž by je zatěžoval. Kromě toho chrání vlasy před negativními vlivy větru, vlhkosti či extrémních teplot.

nanoil sprej pro styling vlasůReceptura také obsahuje složku zvanou Polyquaternium-68. Zajišťuje maximální fixaci, dodává objem a chrání před poškozením při tepelném stylingu. Tato ingredience chrání vlasy před statickou elektřinou a efektivně je vyhlazuje.

Nanoil Hair Styling Spray – jeden produkt, mnoho pozitiv

Jsem ráda, že jsem pro vás mohla sepsat tento krátký článeček. Myslím si, že by produkt měl vyzkoušet každý, protože taková nabídka výhod se jen tak nevidí. Pokud shrneme všechna pozitivita, Nanoil Hair Styling Spray:

  • se hodí ke všem typům vlasů
  • krotí i ty nejneposednější a hrubé vlasy
  • dodává vlasům objem
  • připravuje vlasy na tepelný styling a efektivně je chrání
  • vyživuje vlasy od kořínků po konečky
  • má příjemné aroma
  • se velice snadno aplikuje
  • je nesmírně kvalitní produkt za skvělou cenu
  • dodává skvělou fixaci bez drolení
  • zajišťuje vlasům vitalitu.

nanoil sprej pro efektivnější styling vlasůJá si Nanoil Hair Styling Spray zakoupila přímo u výrobce na www.nanoil.cz a na doručení jsem nemusela čekat dlouho. Také jsem si u Nanoil koupila vlasový olej, který mohu taktéž doporučit!

Máte zkušenosti s tímto, či jakýmkoliv jiným stylingovým sprejem od Nanoil? Těším se na vaše komentáře! Pa

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.