Existuje dokonalá řasenka? Pojďme to zjistit!

Dokonalá řasenka – zní to neskutečně? Pro mě taky. Postupem času jsem však zjistila, že najít perfektní řasenku je skutečně možné. Mnohokrát jsem byla zklamaná ze zakoupených řasenek. A proto jsem investovala do profesionálních produktů! Objevte také, že řasenka může být téměř dokonalá!

Perfektní řasenka – co to znamená?

Co se líčení týče, nerada dělám kompromisy. Očekávám, že kosmetika, kterou si koupím, mi pomůže vytvořit takový make-up, kterého nikdy nebudu litovat. Shluky, šupinky a rozmazaná řasenka pro mě nikdy nebyly přijatelné. Proto jsem s řasenkami mnohokrát experimentovala, jen abych našla dokonalý a jedinečný produkt.

Co pro mě tedy znamená dokonalá řasenka? Měla by být dlouhotrvající a odolná vůči vnějším faktorům. Také by měla řasy dokonale oddělit a nezanechávat na nich shluky.

Při výběru dokonalé řasenky si dávám pozor i na kartáček. Musí mít správný tvar a být vyroben z vysoce kvalitního materiálu.

Tyto řasenky jsou pro mě ideální. Mrkněte na ně!

Jak jsem vám již zmiňovala, rozhodla jsem se vyzkoušet čtyři řasenky, které jsou podle mě dokonalé nebo se k dokonalosti alespoň blíží. Doufám, že následující žebříček vám výrazně usnadní výběr dokonalé řasenky pro vaše řasy.

Připraveny? Jdeme na to!

1. Řasenka Nanolash

Nebudu vám tajit, že žebříček začínám svou naprostou oblíbenkyní. Je to řasenka Nanolash. Je to produkt prémiové kvality, která mě ani jednou nezklamala. Chci dodat, že je dobré vždy věnovat pozornost kartáčku. Tento je dokonale tvarovaný a vyrobený ze silikonu. Řasy dokonale obalí a velmi rychle je oddělí.

Další výhodou této řasenky je samozřejmě její životnost. Řasenka Nanolash snadno odolá dešti, lyžování nebo velké party. Efektu „pandích očí“ se bát nemusíte.

Dámy, také byste měly vědět, že na stránkách značky najdete dvě řasenky Nanolash. No, můžete si tedy vybrat:

Řasenky se mírně liší jejich vlastnostmi a tvarem kartáčku. Můžete si tedy vybrat tu verzi, který lépe vyhovuje vašim potřebám.

2. Lashcode Mascara

Rozhodla jsem se dát řasenku Lashcode Mascara na druhé místo v mém žebříčku. Jedná se o produkt s prodlužujícími a zahušťujícími vlastnostmi a ve skutečnosti vám umožní dosáhnout úžasných výsledků. Moje řasy získaly krásný vzhled už po prvním tahu kartáčkem.

Řasenka je dlouhotrvající. Nevšimla jsem si, že by se drolila. Kartáček naopak usnadňuje aplikaci. Umožňuje rovnoměrně nanést řasenku a precizně obalit i extrémně krátké řasy v koutku očí.

3. Lancome Oscillation Power Mascara

Top 3 končí řasenkou Oscillation. Je to dobrý produkt, i když jsem měla při jeho aplikaci určité problémy. Začněme však pozitivními aspekty. Za prvé, řasenka Oscillation od Lancome je velmi dobře pigmentovaná a velmi rychle zasychá. S nanášením druhé vrstvy jsem neměla žádné větší problémy. S výdrží řasenky jsem také neměla žádné problémy, jelikož se neloupala.

Jediná věc, která mi na této řasence nesedí je kartáček. Nebyla jsem s ním schopná dosáhnout na kratší řasy. Zdá se mi, že jeho tvar není moc dobrý. Kartáček je velmi úzký a má krátké a tuhé štětinky. Použít ho na řasy v koutcích pro mě byla opravdová výzva.

4. Collistar Mascara Art Design

Collistar Mascara Art Design je řasenka, která si podle mého názoru také zaslouží zvláštní pozornost. Netajím se tím, že jsem tuto řasenku používala poměrně dlouho, i když není dokonalá. Začnu kartáčkem, který je v tomto případě velmi dobře tvarovaný. Neměla jsem s ním problém dosáhnout ani na krátké řasy a také jsem se nemusela bát, že si ušpiním víčka.

Jak jsem však již zmínila, tato řasenka má i své nedostatky. Jeden z těch největších je bohužel životnost řasenky. Řasenku jsem si nanesla ráno a v půlce dne už se začala rozmazávat a drolit se. Při dojíždění do práce v deštivém dni jsem se také nevyhnula „efektu pandích očí“.

Přehled

Mojí nejoblíbenější řasenkou zůstává ta od Nanolash a doporučuji vám, abyste ji také vyzkoušely. Jedná se o řasenku výjimečné kvality, která vás jistě nezklame.

Také vám doporučuji trochu experimentovat! Koneckonců, tak můžeme dojít k různým závěrům a poučit se do budoucnosti. Koukněte se tedy, která řasenka by mohla vyhovovat vašim potřebám a váš přístup k očnímu líčení se navždy změní.

Olivia

Moje jméno je Olivia. Mezi moje zájmy patří kosmetika. Zájem o ni jsem zdědila po mámě, která byla známou kosmetoložkou. Rády spolu trávíme čas a sdílíme své dojmy co se krásy a péče o tělo týče. Pokud hledáte recenze a profesionální rady, ráda vás uvidím na svém blogu.